fbpx
E-tellimine

Keskendu tootmises automatiseerimisele juba täna

Mitmed tootmisettevõtete juhid on tänaseks kinnitanud, et just järgmised viis aastat saavad olema määrava osakaaluga tootmise automatiseerimise osas, kas siis robotite kasutuselevõtu või muul viisil autmatiseerimise osas. Kes sellele täna ei keskendu, võib tunda hiljem, et on kaotanud oma konkurentsieelise.

Automatiseerides tootmist, võimaldab see üldjoones:

  • vähendada tootmisseisakuid (tootmise tunnihinnet teab iga tootmine väga hästi)
  • toota täpsemalt
  • toota väiksemate kuludega rohkem
  • tarbida vähem energiat
  • vähendada tööjõu puudusest olevaid kriise
  • vähendada tekkivaid jääkainete koguseid düseerides täpselt nii palju, kui vaja
  • jms

Üheks selliseks võimaluseks on kasutusele võtta oma tootmistes vedelvärvimise tarvis mõeldud mitmekomponentsete ainete dosaatoreid, mis võimaldavad täpselt ning ühtlase segusuhtega kokku segada viimistlusaineid, hoides kokku segamisele kuluvaid aega, mida teinekord võib kuluda ühes vahetuses isegi kuni paar tundi.

Mitmekomponentsete ainete dosaatoreid on üldjoones mitmeid, kuni selleni, et kahele komponendile, milleks on värv + kõvendi, segatakse täiendavalt ka juurde vedeldi, mida kasutatakse aine õige viskoossuse kontrolliks.

Mitmekomponentseid doseerimisseadmeid saab kasutusele võtta nii automaatsete viimistluslahenduste juures, kui ka loomulikult käsitsi viimistlemise juures.

Tihitlugu aga puudub ettevõtetel täpne informatsioon, millised on tänased võimalused mitmekomponentsete dosaatorite kasutuselevõtmiseks, milliste koguste juures juba on võimalus süsteeme kasutada, milline oleks õige konfiguratsioon, mida kasutada, et seadme kasutusele võtust ka reaalselt kasu oleks jms.

Selleks on ettevõtte Elister meeskonnas olemas pädevad spetsialistid, kes suudavad aru saada vajadustest, mis ettevõtetel on.

Oleme viimaste aastate jooksul paigaldanud erineva keerukusega ja vajadustega tootjatele mitmeid tehnilisi lahendusi, mis täna selgeltnähtavat kasu pakuvad.

Ära jäta olulist informatisooni hankimist tuleviku hooleks ning võta meiega ühendust juba täna.