Konveier aitab!

Tooted liiguvad sujuvalt

Käsikonveierid

Seal, kui automaatne transport ei ole vajalik, pakume ka käsitsi juhitavaid konveiersüsteeme. Need süsteemid on tõestanud oma väärtuse mitmetes ehitusprojektides, kus mahuvajadused on madalad, aga vajadus paindlikkuse järgi suur.

Käsitsi juhitavad konveiersüsteemid on konstrueeritud igat tüüpi esemetele kaaluga kuni 2000 kg.

Nende konveiersüsteemide aluseks on eraldi riputatud kandurid, mis on monteeritud raamile. Kandurid liiguvad mööda C-profiili, kus neid saab käsitsi läbi viimistlusprotsessi tõmmata ja lükata.

Konveierisüsteemid on saadaval koos lülitusplokkide, pööramisseadmete, laadimissektsioonide, tõstmis-/langetamisjaamade, kogumiskohtade ja külgmise transportimise seadmetega. Seetõttu võimaldavad manuaalsed konveierid väga paindlikku ja lihtsat transportimislahendust.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649