Konveier aitab!

Motoriseeritud konveirid

Võimaldavad riputada kuni 100 kg raskust riputuskoha kohta.

Motoriseeritud konveierid

Üksik konveierisüsteemi on transpordisüsteem, mis on ehitatud ümber C-profiili jooksva kardaanahela. Spetsiaalsed kaared võimaldavad kardaanahelal liikuda nii horisontaalselt, kui vertikaalselt. Ahelat juhivad üks või mitu ajamit ning see on võimeline käsitlema kuni 100 kg koormust ühe ahela meetri kohta.

Üksik konveiersüsteemid on tavaliselt konstrueeritud pidevaks, kuid samal ajal erinevaks kiiruseks kuni 10 m/min. Töötlemisahelad on on saadaval riputuspunktide vahelise sammuga 180, 270 või 360 mm.

Üksik konveiersüsteem võivad töötada ilma jahutuskaitsete kõrge temperatuuriga töötlemiskohtades temperatuuril kuni 250°C, nagu näiteks kuivatus- ja termotöötlusahjud.

Üksik konveiersüsteemid vajavad minimaalset hooldust ja on standardina varustatud automaatse määrdesüsteemiga.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649