Tark konveieri lahendus

Liigutame tooted täpselt sinna kuhu vaja

Selle konveieri tüübi nimi on selline, kuna üksteise kohal on kaks konveieri rada. Ülemises jookseb veokett ehk Power ning alumises vabalt kelk ehk Free.

Power&Free multifunktsionaalsed konveierlahendused

“Power & Free” konveierisüsteem koosneb mitmetest rippkanduritest, mis liiguvad automaatselt läbi viimistlusseadme. “Power & Free” konveierisüsteem erineb üksikkonveieri tööpõhimõttest selle poolest, et iga kandur on programmeeritav eraldi töötlemistoiminguks.

Viimistlusseadmes saab rakendada ka erinevaid töötlemiskiirusi. “Power & Free” konveierisüsteemi saab konstrueerida ka väga suurte, komplektsete ja/või raskete osade transportimiseks.

“Power & Free” konveieri põhimõtteliseks lahenduseks on kahe C-profiili paigaldamine üksteise peale/alla. Ülemine profiil liigutab kardaanliigendeid ja alumine kandureid. kandureid saab juhtida läbi spetsiaalsete profiilikaarte ja tõstemehhanismi nii horisontaalselt, kui vertikaalselt.

Kandureid saab kokku koguda mõlemal küljel ja risti transportimiseks. Konveier koosneb erinevatest töötlemisahelates, mida juhitakse ühe või mitme ajamiga. Töötlemiskiiruse vahemikuks on 0-15 m/min. “Power & Free” konveierisüsteemid on saadaval koos lülitusplokkide, pööramisseadmete, laadimissektsioonide ja tõstmis-/langetamisjaamadega.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649