Lihtne, töökindel, hooldevaba

Tutvustame parimat õhuniisutuslahendust tööstusele

Me paigaldame teie tootmisesse roostevaba materjalist niisutustrassid, kuhu külge pressime niisutusdüüside. Süsteem on usaldusväärne, eestis laialt levinud ning praktiliselt hooldevaba.

Õhuniiskus on meie igapäeva elus vajalik. Suvel on looduslik õhuniiskus piisavalt kõrge, mistõttu täiendavat niisutamist ei ole vaja. Küll aga on talvekülmadega looduslik õhuniiskus teinekord vaid 10% RH ning sellisel juhul vajavame me lisaniiskust, mida saame niisutussüsteemidega luua.

Pakume UNIFOG kaubamärki kandvaid tooteid. Unifog A/S on 50 aastase praktilise ja teoreetilise kogemusega Taani ettevõte, kes on tänaseks saavutanud ühe juhtivtootja rolli niisutustehnika valdkonnas. Klientideks on erinevad tootmisetttevõtted, tektiilitööstused, trükikojad, kontorihooned, teatrid, koolimajad üle euroopa.

UNIFOG on tänaseks paigaldanud üle 5000 süsteemi üle euroopa ning üle 100 süsteemi eesti piires.

Juhtimiskeskus

UNIFOG UniController puhul on tegemist süsteemi juhtorganiga, mis jälgib ja juhib kogu süsteemi tsoonide tööd. Tegemist on puutetundliku juhtpaneeliga, mille kaudu sisestatakse vajalikud tööparameetrid ning jälgitakse reaalseid näite tootmishoones.

Paneelile on võimalik tsooni laiendustena lisada kuni 16 tsooni. Süsteemi hinnas sisaldub vajaminevate tsoonide tarbeks digitaalsed niiskustaseme sensorid, mille abil mõõdetakse niiskustaset vastavates tsoonides.

Niisutussüsteemi pumbajaam

Niisutussüsteemi süda, ehk vee kõrgsurvepump on seade, mis tõstab vee survet 2 bar'ilt 60 bar'ini. Suure surve all olev vesi peab läbima väikest düüsiava mistõttu muutub veepiisk veetolmuks. Pumba valikul arvestatakse välja süsteem eri tsoonide veevajadus, millest lähtuvalt valitakse pumba tootlikus.

Enne pumpa läbib vesi veepehmendi ning filtrid, et vältida katlakivi teket ning mustuse sattumist pumpa või siis düüside ette, mistõttu need ummistuksid.

Roostevabad niisutusdüüsid

UNIFOGi niisutusdüüsid on valmistatud roostevabast terasest. Düüsid on saadaval erinevates suurustes vahemikus 2,2 - 4,5 liitrit tunnis.

Düüsid on varustatud tagasivoolu klapiga, mis sulgub, kui düüsi surve on madalam, kui 30 bar. See tagab düüside prefektse tomimimise ning elimineerib survejäägist tekitatud järeltilkumise.

Düüsid kinnituvad trassi külge düüsihoidjatega, mis on sinna kinni pressitud.

Toru tüüpi niisutussüsteem

UNIFOG pakub niisutuslahendusi, kus niisutusdüüsid on paigaldatud otse roostevaba niisutustrassi külge (AISI 316). Spetsiaallahendusena pressitud düüsihoidjad koos pihustusdüüsiga paigaldatakse toru külge individuaalselt, võimaldades vajaminevasse piirkonda seada täpne kogus düüse soovitud suuna ja pihsutusnurgaga.

Süsteeme loomisel arvestame ruumi ventilatsiooniga, lagede kõrgusega, õhutemperatuuriga, tuletõrje signalisatsiooniga ja ruumi planeeringuga. Kogu torustiku paigaldame vahekäikudesse, mistõttu ei ole tootmises olev toodang ohus. Pumba ja torustiku vahelised ühendused on teostatud painduva kõrgsurvevooliku ja liidestega.

Niisutuse pakkumise info

Palun eeltäitke allolevad väljad, et saaksime ettekujutuse, milline on teie tootmise vajadus niisutussüsteemile.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649