Pihustusautomaadid, valumasinad, kuivatusahjud

Profiilide automaatseks värvimiseks

Pihustusautomaadid

Pihustusautomaat on hea võimalus kiirendada pihustusprotsessi võrreldes käsitsi viimistledes. Profiilide viimistlemiseks on hea lahendus seisvate püstolitega pihustusautomaat ning suuremate, keerukamate toodete jaoks liikuvate püstolitega lahendus (traavers või karusell tüüpi).

Valumasinad

Valumasinad on hea lahendus, kui on vaja katta laiemaid detaile kiirelt ja effektiivselt. Möödapihustust ei toimu ning kogu aine käib pidevas ringluses. Masina puhastamine toimub samuti vaid loetud minutitega. 

Miinuseks masina puhul on see, et ei ole võimalik külgi 

Kuivatusahjud

Kuivatusahjud on mõeldud valumasinale või pihustusautomaadile järgi liitmiseks, et kiirendada toodete viimistlemise tootmisprotsessi. Ahju kasutamisel kas väheneb või puudub täielikult vajadus tooteid omakorda kuskile kuivama ladustada. Sellisel juhul saab toote kohe kas pakki või teisele kihikatmisele saata.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649