Gaasi-, elektri- ja vedelküttel

Tööstuslikud ahjud erinevateks vajadusteks

Küpsetusahjud

Ahju kasutatakse tavaliselt manuaalsete või Power & Free konveiersüsteemidega, kus kuumtöötlus on järk-järgulise viimistlusprotsessi osaks.

Ahjusid kasutatakse ka eraldiseisva seadmena, kuhu töödeldavad elemendid transporditakse kuumtöötluseks nt rullikute ja aluste abil või riputatakse otseselt ahjukambris ülalolevale kinnitustele.

Pesuvannide järgne kuivatusahi

Pesuvanni järgset kuivatusahju kasutatakse manuaalsete või automaatsete kraanasüsteemidega, kus pesuvann on viimistlusprotsessi osaks.

AABO pesuvanni järgsed kuivatusahjud on korpusega, riputatavad, kasutades väliskonstruktsiooniga minimaalseid väliseid kontaktpunkte. See vähendab soojasilla tekkimist.

Läbivad ahjud konveieritele

Läbivaid ahjusid kasutatakse kas pool või täisautomaatsete konveiersüsteemide puhul. Aabo ahjud on konstrueeritud vastavalt, et oleks võimalikult vähe kinnituspunkte alusraamile, et vähendada sooja ülekandvust.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649