Kiire värvivahetus, automaatne detaili tuvastus, jpm

Gemal on õige lahendus teie tootmise jaoks

Rohkem, kui 50 aastat kogemust pulbervärvi seadmete valmistamisel ja innovaatilised lahendused teevad GEMA oma ala usaldusväärse eksperdi just teie jaoks - olgu see alustav äri või vana partner.

Me suhtume igasse klienti eraldi ning isikupäraselt. Teeme teste ja proovime - me leiame parima seadistuse just teie tootmise jaoks.  

Detailide tuvastus

Enne värvikabiini sisenemist läbivad detailid valguskaardina, kus toimub detailide mõõtmine. Tänaseks on Gemal olemas lahendus, mis mõõdab ära ka detailide profiilsuse ning vajadusel värvipüstolid liiguvad vastavasse positsiooni, et tulemus oleks idaalne.

Automaat pulbervärvi kabiinid

Gema automaatsed värvikabiinid on ülemaailma tuntud oma hea kvaliteedi ja effektiivsuse poolest. Kabiinid on valmistatud antistaatilistest plastikust ning võimaldavad kiiret värvivahetust. 

Vastavalt kliendi tootmise eripärale on võimalik leida selleks kõige paremini sobiv värvikamber. Tänaseks on nimistus järgmised kabiinid:

 • MagicCylinder
 • MagicCompact
 • MagicPlus

Kaasaegsed juhtpaneelid

Kogu värvimise protsessid  - laadimisvoolud, pulbri kogused, traaversite töö ja palju muud on lihtsasti juhitavad CM30 juhtkeskuse abil. 

Erinevad kasutaja tasemed ning vajadusel ka tehasetugi interneti teel - see kõik on Gema kasutaja võimalused.

OptiStar 4.0

OptiStar 4.0 juhtpaneel pakub kasutajale 3 eelseadistatud programmi siledate pindade, profiilsete toodete ja ülevärvimise jaoks, mis tugineb Gema kogemustele.

Suuremate kogemustega kasutajad saavad luua ja salvestada oma loodud programmid seadme mällu, et optimeerida süstemi kasutamist konkreetsete toodetega ja pulbritega.

Gema E-App

Taas esimesena on Gema loonud oma juhtpaneelile Bluetooth ühenduse, mille abil saab ühendada nutiseadme süsteemiga ning seda kontrollida, juhtida ja analüüsida.

OptiSpray AP01 pulbripumbad

Kõige innovatiivsem pulbripump maailmas - ühekambriline ning suunamuutuseta, see on Gema OptiSpray AP01.

Tagatud ühtlane ja täpne pulbrikogus kogu hooldusvahemiku vältel. See töökindel lahendus aitab lihtsasti raha kokkuhoida ning vähendada tööseisakuid.

Pulbervärvimise automaatpüstol GA03

Tõestanud kvaliteet, lihtne hooldada, pikk tööiga - need on iseloomustused, mis sobivad uue põlvkonna püstolile. Võimas 100 kV kaskaad ja täpsed püstoli seadistusvõimalused teevad selle püstoliga töö nauditavaks.

Püstolile on saadav suur sortiment erinevaid tarvikuid.

.. ning kõige süda - pulbrikeskus OptiCenter

Lihtne kasutada, puhas töökeskkond, kiire värvivahetus - need on sõnad, millega iseloomustada Gema pulbrikeskuseid.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649