Pesukabiinid ja -liinid

Pesutunnelid viimistlusliinidele

Selle lahenduse korral liigutatakse detaile konveieri abil läbi tsükliteks jagatud tunneli osade kogu protsessi. Tunneli lahendus on hea seal, kus on vaja väga kõrget tootlikust.

Kamber tüüpi pesukabiinid

Pesuprotsesi käigus liigutatakse detailid spetsiaalsesse kabiini, kus suletakse töö ajaks uksed. Pesuprotsessi ajal toimub pesu samalaadselt pesutunneliga välja arvatud see, et pesuprotsesside ajal kasutatakse ühte ja sama pesupiirkonda, mis võimaldab ruumi arvelt kokku hoida. 

Pesuvannid

Protsess uputamis meetodi korral tähendab seda, on erinevad mahutid, mida detailid läbivad ning neid etappide arv valitakse vastavalt tootmise iseärasusele.

Sellist lahendust kasutatakes olukordades, kus konveieri koormatavus nõuab konveieri kõrget koormatavust või on tegemist toote mõõtmetest tulenevate eripäradega (keerukus, mõõtmed, kaal jne).

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649