Miks osta OptiFlex®2

Uus OptiFlex®2 annab tänapäeva pulbervärvimisele järjekordselt uued väärtused. See on masin, mis tänaseks kõige arenenum manuaalne pulbervärvimise seade maailmas.

Pihusta kõiki pulbreid ergonoomiliselt ning ülima kergusega ning seda silmapaistva tõhususega ning kvaliteediga ka kõige keerlulisemates kohtades - "anywhere on the planet"

Tänapäeval on väljakutseks edukalt värvida väga mitmekesise valiku värvide ning efektpinnakatetega. Samuti on saavutatud väga hea tulemus kõrge laadivusega pulbritega, nt. metallikpulbreid, millega enam ei teki liiga paksu kihti või apelsiniefekti. OptiFlex®2 käsivärvimissüsteem annab Sulle võimaluse ja kontrolli saavutamiseks parim viimistluskvaliteet igasuguse pulbriga - "any powder"

Keerulised detailid ei aeglusta Su tööd! OptiFlex®2 seadmega on võimalik värvida ka kõige keerukamaid tooteid, mis esitavad tavaliselt tõsise väljakutse - "any part"

Ükskõik, milline on su töökeskkond, siis õnnestub Su värvimine edukalt uue OptiFlex ® 2 pulbervärvimisseadmega. On see siis kuumuses või külmas, OptiFlex®2 toob silmapaistva funktsionaalsuse ja jõudluse mistahes viimistluskeskkonnas - "any place"

OptiFlex2
Official Gema Distributor

Rohkem, kui 50 aastat kogemust pulbervärvimise maailmas ja innovaatilised lahendused teevad GEMA oma ala usaldusväärse eksperdi just teie jaoks - olgu see alustav äri või vana partner.

Me suhtume igasse klienti eraldi ning isikupäraselt. Teeme teste ja proovime - me leiame parima seadistuse just teie tootmise jaoks.  

OptiFlex®2 Q
kiire toonivahetus on võimalik

OptiFlex®2 Q on laiendatud mudel tavalisest OptiFlex®2 B mudelist, kuhu on täiendavalt lisatud funktsioonid kiireks värviavahetuseks, milleks kulub vaid 35 sekundit.

OptiFlex®2 B
võtab värvi tootja kastist

See mudel on enamlevinud mudel, mida oleme müünud. See on lihtne, mugav kasutada ning võtab värvi otse värvitooja kastist. Kui ei ole vaja teha paarkümmend värvivahetust vahetuses, siis on see parim mudel, mida kasutada värvimiseks.

OptiFlex®2 Spray
käsiseade pumptehnoloogial

OptiFlex®2 Spray on mudel, mis erineb tavalisest OptiFlex®2 B mudelist selle võrra, et pulbri transportimiseks ei kasutata injektorit.

OptiSpray AP01 pulbripump töötab uuendusliku ühekambrilise disainiga, mis põhineb SIT (Smart Inline Technology) kontseptsioonil. See konfiguratsioon garanteerib püsiva ja reprodutseeruva värvimise tulemuse pikema aja jooksul. OptiSpray AP01 kasutamine võimaldab lihtsaid ja kiireid värvimuutusi ja pulbri kokkuhoidu kuni 15% võrreldes injektoriga mudelit.

Gema AP01 pump

Sooviksid masinat proovida? Küsi DEMO!

Tehnilised andmed

Nominaal toide

100-240 VAC; 50-60 Hz

Suruõhk

5.5-10 bar
Max veehulk 1.3 g/Nm3
Max õlisisaldus 0.1 mg/Nm3
Õhutarbimine 5.5 Nm3/h

Töötemperatuur

0 °C - +40 °C

Elektrostaatika

100 kV
100 µAmp

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

AP-01 PULBRIPUMP KÄSISEADMEL

AP-01 pulbripump käsiseadmel

OPTIFLEX2 SPRAY

OptiFlex2 Spray

OptiFlex2 pump AP01 versioon
Dual seade

OptiFlex2 Dual seade

LEGENDAARNE OPTIFLEX 2 1B

Legendaarne OptiFlex 2 1B

Gema OptiFlex juhtpaneel on lihtsasti keeratav

Juhtpaneel on lihtsasti keeratav

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649