Lihtne, toimiv ja usaldusväärne

Keevitusruumi seadmed üksikkohtadele ja keevitustsehhidele

Kogu valik keevitusruumide väljaehitamisel - kaardinad, vaheseinad, äratõmbe käpad "Push-Pull" süsteemid. Kui sellele lisada veel täindavalt automaatika, siis on süsteem täisautomaatne - stardib ise, reguleerib õhuvahetust ning seiskub töö lõppedes.

V.A. Gram on 40 aastase kogemusega taani ettevõte, tegutsedes peamiselt tööstusliku tolmufiltrite tootmisega. V.A. Gram filtrid leiavad rakendust erinevate valdkondades - keevitusventilatsioon, tööstusliku tolmu kinni püüdmine, jääkide kokku korjamine jpm.

V.A. Gram filtreid on tänaseks tarnitud eestis alates 2011 aastast. Eelkõige võib iseloomustada neid tooteid väga töökindlateks ja pea hooldusvabadeks.

Keevituskoha äratõmbe käpad

Suur valik erinevaid äratõmbe käppasid, kanaleid, voolikuid ja torustike mille abil on võimalik luua ventilatsioon limiteeritud alas töötamiseks.

Keevituskäpad on saadaval pikkusega 1-9 meetrit ning läbimõõduga 50 - 200 mm.

Automaatika

Standardlahendused töötavad küll hästi, kuid me saame panna süsteemi juhtima automaatika, mis võimaldab tööd automatiseerida ning vältida inimfaktorit.

Näiteks saab süsteemi tööle panna ja seskuma panna automaatselt, kui keevitustegevus aktiviseerub. Veel on võimalik juhtida filtri äratõmbe mahtu lähtuvalt sellest, mitu töökohta parajasti tööd teevad jne.

Filterseadmed

Jääkide äratõmbamiseks on meil olemas erinevat tüüpi filtriseadmeid. Vastavalt arvutuskäigule saame teada, millist mahtu peame suutma puhastada ning selle järgi teeme ka seadme valiku. 

Meie filtrid sisaldavad kõik spetsiaalselt keevitusjääkide puhastamiseks mõeldud filterpadruneid. Filterpadrunite puhastamine toimub suruõhuga.

Saadaval on statsionaarseid seadmeid, kui ka mobiilseid seadmeid.

Keevitustöökohad

Soovid, et tsehhis oleks keevitustöökohad korralikult korraldatud? Et seal oleks korralik ventilatsioon, tark automaatika lahendus, korralikult teostatud elektri ja valguslahendus ning vajalikud kaitsekaardinad?

Meil on olemas sellele lahendus. Võta ühendust ning teeme oma pakkumise.

"Push-Pull" keevitusventilatsioon

Kui tööiseloomu tõttu on vaja keevitada tsehhis erinevates piirkondades ning selleks puudub konkreetne koht, siis ei ole võimalik ventilatsiooni ülesse ehitada keevituskäppade abil.

Sellisel juhul arvutatakse ruumi kubatuuri või põrandapinnaga ning ventileeritakse kogu ruumi ulatuses.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649