Jääkide haldamine destilaatori abil

Tõsiselt nõudlikule kliendile

Destilaatorid aitavad vähendada jääkide koguseid

DIstatic and DYnamic seeria destilaatorid võimaldavad taaskasutada lihtsa destileerimis protsessi läbi separeerides jääkained nagu pigmendid, ülid, värvid jms algupärasest lahustist.

Lahusti keetmine toimub kasutades termoõli läbi perifeerse kuumuti, mida soojendatakse elektriliste elementide abil. Aurud kondenseeritakse õhk- ja vesi tüüpi kondensaatorisse.

Kondenseeritud lahusti kogutakse mahutisse ning on taaskasutusvalmis. Töödeldud lahusti omadused protsessi käigus ei muutu.

Täiendavalt võidakse kasutada vaakumgenearaatoreid ainete puhul, mille keemispunkt on isesüttimistemperatuurile lähedal.


Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649