Täisvalik tööstuslike ventilaatoreid

ASPIRATSIOONILE JA VENTILATSIOONILE

Suudame tarnida erineva surve ja tootlikusega ventilaatoreid tööstusele. Pakkumise saamiseks edastage palun omapoolne vajadus allpool oleva vormi kaudu.

tsentrifugaal ventilaator

Tsentrifugaal ventilaatorid

Pakume telgventilaatoreid, mis on toodetud uusima tootmistehnoloogia abil. Ventilaatorite liikuvad osad on projekteeritud töötama tuhandeid tunde.

Telgventilaatorid on tõhusad nii üld- ja spetsiaalventilatsiooni juures. Selle tüübi ventilaatorid on tõhusad madala ja keskmise tolmu konsentratsiooni juures (0.5 g/m3) ning temperatuurideni kuni +500Co.

aksiaal ventilaator

Aksiaal ventilaatorid

Võivad töötada väljatõmbe üksustena. Ventilaatorid võivad töötada ühendatult temperatuuri ja kiiruse kontrolleritega.

Ventilaatori korpus on tehtud happekindlast teraslehest. Elektrimootor koos mootori kinnitusraamiga on kinnitatud korpuse külge. Ventilaatori mõlemad pooled - sisend ja väljund on kaetud happekindla terasrestiga.  

Ventilaatori mootorid on võimalik saada tavalise kui ka Exx versioonina (plahvatusohtlikesse piirkondadesse). Töötemperatuurid -15 .. +40C

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649