elektrilised ja pneumaatilise turbiiniga ainesegajad

Igale ainele ja igale nõule

Laienevate labadega ainesegaja

GRACO laienevate labadega segaja loomisel oli eesmärgiks effektiivne segamine ning võimalus kiirelt segaja ringi paigaldada. Kuna segaja labad on avatud ainult töö asendis, siis on võimalik kasutada segajat ka väiksema avausega mahutite korral.

Segajal on 1.75 HP jõudlusega õhumootor, mis jõuab segajat ringi ajada ka paksemate ainete korral. Segaja on üleni roostevabast materjalist, mis võimaldab seda kastuada ka vesi baasil põhinevate ainete korral.

Twistork ainesegaja

"Twistork" mikserid on tigu tüüpi segajad, mis on mõeldud suure viskoossusega ainete aktiivsena hoidmiseks. Segaja eeliseks on aine imemistoru segaja sees. Seega ei vaja eraldi imemistoru aine imemiseks. Viskoossemate ainete korral võib vajada eraldi transfeerpumpa.

Pakutav segaja on pneumaatiline ning ülekandega 1.82:1le, mis annab väljundvõimsuseks 0.4kW. Mikser on saadaval ka õlivaba õhumootori ja reeversina.

Reduktorajamiga ainesegaja

Segaja on eriti oluline ainete puhul, mis sisaldavad rasket tahket komponenti.

Tänu segamisele ei setti raske komponent ainenõu põhja. See tagab tahke komponendi ühtlase jaotumise kogu pinnal. Samuti ei kulu ega ummistu pump nõu põhja settinud kuiva komponendi tõttu.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649