Kaasajastame tootmised

Nende seadmetega saab värvimise effektiivsemaks

ProMix 2KE kaasaegne doseerimissüsteem

Ülimalt lihtne ja efektiivne moodus säästa aega ja värvi ning tõsta viimistluse kvaliteeti, kui kasutate 2-komponentseid värve. Sobib nii puidu- kui metallivärvidele, nii vee kui lahusti baasil ainetele. Vägagi mõistlik tasuvusaeg seoses tööaja, lahusti ja värvi kokkuhoiu ning praaktööde ümbertegemise ärajäämisega kergesti kalkuleeritav ning tõendatav.

ProMix 2KS multifunktsionaalne doseerimissüsteem

Kui nõudmised on viidud juba järgmisele tasemele, siis tuleb mängu mudel 2KS. See masin võimaldab hakkama saada automaatse ainevahetusega ning võimalik on järgi ühendada kuni 30 värvitooni ja 4 eri kõvendit.

ProMix 3KS

Graco 3KS mudeli näol on tegemist ProMix 2Ks laiendusmooduliga, mille abil kontrollitakse aine viskoosust. Ehk kahele sjuba segatud komponendile on võimalik juurde doseerida lahustit, et saavutada õige viskoossus.

Pakkumise päring

Meie kodulehel olev toode pakub huvi?
Meil on selle üle hea meel ning meeleldi suhtleks sellel teemal edasi. Paluksime teil jätta meile kontaktid ning võtame teiega ise ühendust.

Kontakt

 • Andero Olonen:

  projekteerimine

  Telefon +372 50 77 688
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Indrek Ester:

  müük

  Telefon: +372 50 77 988
  E-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Rekvisiidid

Kesk tee 10, Jüri, Rae vald,
Harjumaa, 75303 Estonia


 • VAT: EE101618537
  Reg. nr: 12426649