fbpx
E-tellimine

Pulbervärvimise tehnoloogiad

Pulbervärvimine on värvimismeetod, kus värvid on pulbrilises olekus ja lahustivabad. Peamiselt pulbervärvitakse metallesemeid, aga ka muid materjale, nt keraamikat, puitu, plasti jne.
Värv kinnitatakse pinnale kuumutusahjus 180-200 kraadi juures. Pinna kvaliteedi määrab pinna eeltöötlus, mis hea lõpptulemuse saavutamiseks peab olema korralik. Pakume Taani tootja Aabo-Ideal pesusüsteeme, millest saab lugeda lähemalt allpool asuvas pesusüsteemide kategooriast.

Peale pesu liiguvad tooted kuivatusahju, et toodete pinnad värvimise hetkel oleksid rasva- ja mustusevabad ning kuivad.

Pulbervärvimise protsessi jooksul kaetakse detail elektrostaatiliselt laetud pulbriga, mis siis staatika abil detailile kinnitub. Seejärel detaile kuumutatakse. Pakume Aabo-Ideal kuivatus- ja küpsetusahjusid. Loe ahjudest lähemalt allpool olevast kategooriast.

Kogu protsessi käigus liiguvad tooted reeglina riputatult konveieril. Lähtuvalt värviliini suurusest ning tüübist (käsi või automaat) kasutatakse ka konveiereid, mis selle protsessiga kõige paremini kokku sobitub (käsi, mono, “Power&Free” tüüpi).

Suudame pakkuda pulbervärvimiseks kõike alates käsiseadmest kuni toimiva pulbervärviliinini võtmed kätte lahendusena!

Oleme Gema pulbervärvimise seadmete ja Aabo-Ideal pulbervärvimise tehnoloogiate ametlik ainuesindaja Eestis.

Gema on maailma juhtiv pulbervärvimise süsteemide loojaid ja arendajaid, kelle tegevusvaldkond on manuaal- ning automaatlahenduste arendamine, projekteerimine ja tootmine.

Gema pulbervärvimise seadmed on Eesti klientidele tuttavad juba 2004. aastast ning tänaseks on Gema seadmete turuosa valdav enamus. Arenduse osas on just Gema olnud see, kes tuleb välja revolutsioonilise uuendusega, mida mõne aja pärast on võimalik kohata ka teistel tootjatel.


Aabo-Ideal on kahe Taani hiiu Aabo ja Ideal-Line liitumisel tekkinud ettevõte, kus on ühendatud väed ning konkureerimise asemel on suunatud energia tootearendusse, et toota klientidele veel paremad pesusüsteemid ja kuivatus/küpsetusahjud.

 

 • OptiFlex® Pro käsiseadmed

  OptiFlex® Pro käsiseadmed

  Taaskord on Gema andnud tooni kõrgkvaliteetse pulbervärvimise osas. Uued OptiFlex® Pro seeria seadmed on õige töövahend sisenemaks meisterklassi pulbervärvimise maailma.

 • Pulbervärvimise käsikabiinid

  Pulbervärvimise käsikabiinid

  Sõltuvalt tootmise vajadusest suudame pakkuda lihtsat pulbervärvi tõmbeseina näidiste tegemiseks, kui ka täistootmisajaga koormatud pulbervärvimise kabiini, kus möödapihustatud värv kogutakse kogumiskasti.

 • Gema automaatseadmed

  Gema automaatseadmed

  Gema uute revolutsiooniliste tehnoloogiliste uuendustega varustatud pulbervärvimise automaatsüsteemid on maailmas turuliidri positsiooni just oma funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ja kvaliteedi tõttu.

 • Aabo-Ideal ahjud

  Aabo-Ideal ahjud

  AABO-IDEAL on kahe tugeva tootja Aabo ja Ideal-Line liitumisel tekkinud ühisettevõtte, mille käigus on liidetud mõlema ettevõtte tugevused.

 • Metalli eelpesusüsteemid

  Metalli eelpesusüsteemid

  Meie tootevaldkonda kuuluvad:
  Aabo-Ideal pesukambrid
  Aabo-Ideal pesutunnelid
  Aabo-Ideal pesuvannid