fbpx
E-tellimine

Aspiratsioonisüsteemid

Puidutööstus on oma loomult selline, et enamik protsessi etappidest tekitab jääke. On selleks siis laast, saepuru või lihvimisega kaasnev tolm. Selle kokku kogumine ja jääkide targalt ära kasutamine tagab ettevõtte tootmises puhtuse, turvalisuse ja on üks efektiivselt majandava ettevõtte soove ja eesmärke.

Meil on võimalik pakkuda omalt poolt selliste teemade lahendamiseks mitmete tootjate seadmeid, mis on oma tööprintsiibilt erinevad ning vastavalt tootmisprotsessile aitamegi välja valida just selle, mis antud ülesande lahendamiseks kõige mõistlikum on.

 • Puhastusüksused

  Puhastusüksused

  Tööstuses on tihti pinnad tolmused, mis vajavad enne järgmist tootmisprotsessi puhastamist. Kui vajad puhastamist ilma tolmu lennutamist tootmisesse või on kogused juba suuremad, siis see lahendus on selleks sobiv

 • Aspiratsiooni torustik

  Aspiratsiooni torustik

  Meie abiga on võimalik kaardistada olemasolevad süsteemid ning leida murepunktidele lahendused. Samuti ehitame vajadusel ringi või laiendame olemasolevaid magistraale.

 • Aspiratsiooni süsteemid

  Aspiratsiooni süsteemid

  Paindlikud modulaarsed aspiratsiooni filtrid tolmule, purule, laastule, mis on võimelised töötama 24/7.

 • Tolmu- ja laastuimu filtrid

  Tolmu- ja laastuimu filtrid

  Siseruumi mõeldud tolmu- ja laastuimurid, mis sobivad teenindama erinevaid väikeseadmeid.

 • Tööstuslikud tolmuimejad

  Tööstuslikud tolmuimejad

  Väiksemad ja suuremad tööstulikud tolmuimejad vaakumiga kuni 40 000 Pa võimaldavad teostada prahi kogumist effektiivselt.

 • Lihvimislauad ja -seinad

  Lihvimislauad ja -seinad

  Lihvides toodet äratõmbega lihvlaual, hoiate ära tolmu levimise tootmisse.