fbpx
E-tellimine

Tööstuslikud tolmuimejad

Esindame taani tootja GRAM seadmeid, mis on tootmistes ennast tõestanud vastupidavuse ja optimaalsete lahenduste poolest.

Saadaval on väiksemad mudelid kui ka suuremad süsteemid, millega on võimalik ülesse ehitada tööstuslik tsentraatolmuimemise (kõrgvaakum) süsteem.


Turvaline ja ohutu tootmine on oluline iga tööstuse juures ning enamik mööbli ja aknatööstuseid tegeleb oma tootmises lihvimisprotsessiga enamasti küll masinatega, kuid on ka etappe, mis on paratamatult vaja teha käsitsi. Selleks kasutatakse käsilihvseadmeid mis on ühendatud erinevate tolmuimejatega. See lahendus on küll soodne, kuid pikemas perspektiivis ei ole see ökonoomne, sest masinad vajavad pidevat hooldust, tihtilugu ka mootorite vahetamist, mis igapäeva koormusele lihtsalt vastu ei pea. Lisamurekohaks on ka standartsed voolikud, mis väiksemate imuritega kaasa tulevad ning põrandal looklevad ja seetõttu tihti jalus on ja pole ka kõige ohutumad.

Siinkohal saame tulla oma meeskonnaga appi, pakkudes erinevaid seadmeid, mis kõrge vaakumiga (kuni 40 000Pa) ning vajadusel katavad mitmete töökohtade vajadused. Võimalik on ehitada välja tsentraalne torustik ja automaatikaga kontrollida, et seadmed ei peaks töötama tühjalt vaid vaid siis, kui on tööriist töös.

Loomulikult on võimalik selle trassiga liita koristus töövahendid, et töökoht ning selle ümbrus oleks alati puhas ning ohutu!


  • KÕRGVAAKUMSEADE TÜÜP HFU/HFU-F

    Kompaktne kõrgvaakumseade, mida saab kasutada kas puhastuseks tsentraaltolmuimejana või tööriista ühendusena. Suruõhuga taimeriga kontrollitav õhupuhastusfiltri seade, mis on ühendatud külgkanali ...

  • TSÜKLON FILTER CJF, CJF-V ja CJF-HV

    Kompaktne suruõhuga puhastatud filter, millel on tsüklonieffekt ja taimeriga juhtimine. Peamisele keevitussuitsu ja tolmuse õhu filtreerimiseks.