Meist - Elister

Meeskond, kes teeb asju kirega

Me suhtume igasse ülesandesse täie tõsidusega ning käsitleme võrdväärselt nii suurprojekti kui ka väiketootja vajadust. Oluline on kvaliteet!

Elister meeskond

Oleme oma partneriteks valinud tänapäeva tööstusmaailma tipptootjad ning jälgime pidevalt uuendusi, mida tööstusmaailm pakub.

Tänu sellele saame oma klientidele pakkuda turu parimat valikut.

Meie teekonnal on meile mitmeid kordi ette tulnud põnevaid olukordi, kus klient on meile jaganud keerulisi, ent samas põnevaid ideid, mis vajavad elluviimisel kahtlemata erilist lähenemist. Me projekteerime pakutavad lahendused kas ise või koos partneritega, kes on ka maailma parimad!

Aga tead, me oleme tõeline väljakutsete meistrite klass! Just meie lahendame ka kõige keerulisemad olukorrad, mis ette kerkivad. Usu või mitte, meile meeldib murda pead keerukate mõistatuste üle ja pakkuda nutikaid lahendusi. Selleks on oluline vaid põhjalik ettevalmistus ja info, mis aitab meil astuda kindlalt samm edasi, et kõik plaanitud saaks ka ellu viidud.

Oluline on ka see, et hea tehnika saaks hästi hoitud, millele paneb alus plaanipärane hooldustegevus! 

Planeerime | projekteerime | paigaldame | hooldame

Ajalugu

Ettevõte Elister alustas oma teekonda 2013. aastal, kui meie asutajatel tekkis visioon lahendada tööstusliku automaatika valdkonna mitmekesiseid väljakutseid. Alates algusaastatest oli meie peamine fookus pakkuda tipptasemel lahendusi viimistlemise, tolmukäsitluse ja niisutamise valdkonnas. On oluline märkida, et meie põhjalikud teadmised sellel alal ulatuvad tagasi aastasse 2001.

Meie teekond on olnud täis väljakutseid, kuid läbi aastate oleme omandanud hindamatu kogemuse, oskused ning loonud tugevaid sidemeid, mis võimaldavad meil edukalt hakkama saada ka kõige keerukamate projektidega.

Meie tegevusvaldkond on ajaga muutunud koos klientide ootustega. Kui veel mõni aeg tagasi sooviti, et klient panustaks rohkem oma ressurssidesse, siis tänapäeval keskenduvad ettevõtted üha enam oma põhitegevusele ning eelistavad usaldada meile kogu protsessi, soovides saada “võtmed kätte” lahendusi.

Ettevõte Elister pakub täisteenust alates projekteerimisest ja paigaldamisest kuni müügi ja hoolduseni, kinnitades end seeläbi usaldusväärse ning pühendunud partnerina tööstusettevõtetele.

Kvaliteet ja prestiiž – maailma tuntud brändid, nüüd siinsamas koduturul

Tuntud Poola ventilaatorite tootja

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald