Täisautomaatse Cefla pihustusliini kolimine Tallinnast Võrru - Elister

Täisautomaatse Cefla pihustusliini kolimine Tallinnast Võrru

Klient

Wermo

Teostus

2019

Asukoht

Tallinn – Võru

Üha enam oleme me lisaks tehnoloogia müügi ja hooldusega seotud ka erinevate tehnoloogiate liigutamise, kolimisega või ringiehitamisega.

Mõne CNC seadme kolimine ühest Eesti otsast teise ja kalibreeritult kliendile üle andmine on juba väga lihtne ülesande. Rohkem pingutamist nõuab aga terve tehase või siis komplektse liini kolimine.

Üheks selliseks väljakutseks oli täisautomaatse Cefla viimistlusliini kolimine Askala kasutuses olnud ruumidest uue omaniku Wermo tootmishalli.
Et asi veel väljakutsuvam oleks, sai ka kolimise käigus vastu tuldud kliendi soovile liin ringi ehitada ja 180 kraadi vastupidi tööle panna. Selleks oli vaja kuivatuseks mõeldud korrusahi sisuliselt peegelpilti ringi ehitada ja kõike seda samas ajaraamis.

Töö sai teostatud algusega september ning esimene käivitus oli juba novembri alguses. Saame öelda, et väljakutset oli, kuid saime ka kinnitust, et me paigaldus- ja hooldusmeeskonnal on olemas selline kompentents!

Kui teie tootmises on vaja seadmeid kas siis vähemas või suuremas mahust liigutada, kolida või ringi ehitada, siis palun anna sellest märku meilil info@elister.ee ning teeme väljakutsele omapoolse hinnapakkumise – usume, et olemegi just õige partner.

Kliendid räägivad