Aabo-Ideal pesuvannide järgsed kuivatusahjud - Elister

Aabo-Ideal pesuvannide järgsed kuivatusahjud

Ahju kasutatakse tavaliselt manuaalsete või Power & Free konveiersüsteemidega, kus kuumtöötlus on järk-järgulise viimistlusprotsessi osaks.

Ahjusid kasutatakse ka eraldiseisva seadmena, kuhu töödeldavad elemendid transporditakse kuumtöötluseks nt rullikute ja aluste abil või riputatakse otseselt ahjukambris ülalolevale kinnitustele.

AABO-IDEAL  pesuvanni järgsed kuivatusahjud on saadaval erinevatele temperatuurivahemikele. See tähendab, et et ahju isolatsioonikihid ja konstruktsioonid on erinevad.

  • 0 – 100 °C: 100 mm, 2 mineraalvillakihti
  • 100 – 250 °C: 310 mm, 3 mineraalvillakihti
  • 250 – 550 °C: 450 mm, 1 tootemärgi kiht + 3 mineraalvillakihti

AABO-IDEAL  pesuvanni järgsed kuivatusahjud on “uputatava” korpusega, riputatavad, kasutades väliskonstruktsiooniga minimaalseid kontaktpunkte. See vähendab soojasilla tekkimist.

Küsi pakkumist

AABO-IDEAL  pesuvanni järgsed kuivatusahjud on kõik konvektsioonipõhised, mis tagab optimaalse energiakasutuse.

Kuumus sisestatakse ahjukambri alumisse sektsiooni kas põrandal või seintel olevate õhukanalite kaudu. Õhk ringleb ahjukambri ülaosast läbi kogu kütteseadme. See tagab korrektse ja optimaalse kuuma õhu jaotuse, samuti ka ühtlase soojusülekande töödeldavatele esemetele.

AABO-IDEAL  pesuvanni järgsed kuivatusahjud on saadaval:

  • Lüüsahjudena, kus töödeldavad elemendid transporditakse läbi õhuluku, mis asub ahjukambris sisse-/väljapääsus
  • Uksega ahjudena, kus töödeldavad elemendid transporditakse pöörd- või lükandukse kaudu, mis asub ahjukambris sisse-/väljapääsus. Uksed on saadaval nii käsitsi juhitavatena, kui automaatsetena.
OmadusVäärtus
Küttemeetodelekter, gaas, õli
Uksedmanuaalsed, automaatsed
Kütteallikasgaas, elekter, õli