GEMA MagicCompact automaatkabiin - Elister

GEMA MagicCompact automaatkabiin

GEMA on välja töötanud MagicCompact automaatkabiini, mis on mõeldud suure tootlikkusega pulbervärvimise liinidele. See kabiin eristub oma lihtsa konseptsiooniga, pakkudes samal ajal suurt tootlikkust. Kabiini disain võimaldab lihtsalt integreerida operaatori töökohta, mis on mõeldud käsitsi lisaoperatsioonide tegemiseks. Olenevalt vajadusest, saab töökoha paigutada kas automaatpüstolite ette või taha.

Manuaalse töökoha lisamine kabiini ette võimaldab saavutada parima võimaliku lõppviimistluse pinna kvaliteedi. Kui aga värvitavad tooted on keerukama kujuga, võimaldab kabiin teostada käsitisi värvimist just nendele aladele, mis vajavad täiendavat tähelepanu peale automaatpüstolite tööd.

Lisaks on MagicCompact automaatkabiin Eestis laialdaselt levinud mudel, mida kasutavad mitmed nimekad tootjad. Kabiini juurde on võimalik integreerida ka robotvärvimise rakendusi, mis laiendab veelgi selle kasutusvõimalusi.

See kabiin on suurepärane lahendus ettevõtetele, kes otsivad efektiivset ja kvaliteetset pulbervärvimise süsteemi, mis on samas paindlik ja kohandatav erinevate tootmisvajaduste jaoks.

Küsi pakkumist