GEMA Opticenter pulbrikeskused OC06 / OC07 / OC08/OC09/OC10/OC11 - Elister

GEMA Opticenter pulbrikeskused OC06 / OC07 / OC08/OC09/OC10/OC11

OptiCenteri kohta võib öelda, et see on kogu automaatse värvimislahenduse süda – lihtne kasutada, puhas töökeskkond, kiire värvivahetus ja effektiivne värvimine. Igale vajadusele leidub lahendus – olemas on injektoripõhised, kui ka pump tehnoloogial süsteemid.

Kiireim värvivahetus ja stabiilne pulbri pealekanne.

Küsi pakkumist

UUS! OptiCenter OC11 – kahekordistage oma tootlikust!

Peamiste funktsioonide ülevaade:

All-in-One tehnoloogia

All-in-One seadmed on esimesed pulbervärvimistööstuses, mis ühendavad elektrostaatika ja pulbrisöötmise tehnoloogia ühes väga kompaktses seadmes.

DualSpeeder: Käsitle kahte värvi paralleelselt

Töötamine kahe OptiSpeederi pulberpunkriga (DualSpeeder) võimaldab kahe sõltumatu värvi käitlemist ja valmistamist järjestikku ülikiireks värvivahetuseks või paralleelselt mõlema OptiSpeederi punkri samaaegseks katmiseks.

OptiSpray All-in-One

  • OptiSpray All-in-One ühendab elektrostaatika ja SIT tiheda faasi pulbri manustamise ühes väga kompaktses seadmes. Seade võimaldab maksimaalset pinnakatmisvõimsust ja laiendab oluliselt kasutusvaldkonda.
  • Hooldus ei ole kunagi olnud nii lihtne ja kiire. Optimeeritud konstruktsioon koos pulbrivooliku kiirühendustega ning kulumisosade tööriistavaba asendamine vähendab tootmisseisakuid ja tööaega.

MultiColor ringilülitus

Tänu MultiColor Switch tehnoloogiale saavad mõlemad pulbrimahutid varustada süsteemi iga püstolit pulbriga vastavalt soovitule.

Mis tahes pulber, mis tahes värvi, mis tahes ajal

Töötamine kahe sõltumatu OptiSpeederi (DualSpeeder) abil võimaldab erinevaid katmisrežiime, näiteks eraldi katmine värske ja taastuva pulbriga või töötamine kahekordse värske pulbri allikana.