Gema OptiFlex® Pro Q pulbervärvimise seade - Elister

Gema OptiFlex® Pro Q pulbervärvimise seade

Liiguta pulbervärvimine uuele tasemele!

“Power – Quality – Control” = võimas – kvaliteetne – kontrollitav  … need on terminid, millega kirjeldada uut Gema käsivärvimise seadet OptiFlex® Pro B.

Uus OptiFlex® Pro Q avaldab taas muljet. Käsiseadmetele on lisandunud “PowerBoost” funktsioon, millega saate lihtsasti värvida kõiki pulbritüüpe ja katta keerulisi detaile ning seda kõike igal pool maailmas ka kõige raskemates tööstustingimustes.  Uus PowerBoost” tehnoloogia pakub suurimat 110kV pulbri laadimisvõimsust pulbervärvimise tööstuses, järgides samaaegselt kõiki ohutusjuhiseid. Operaator saavutab suurepärase värvimistulemuse ning koos PCC” režiimiga ja eelseadistustega leiab OptiFlex Pro oluliselt suuremat rakendust.

Revolutsiooniline Gema E-Äpp on esimene samm Targa tööstusautomaatika suunas ning on olemas standardina olemas OptiFlex Pro mudelitel, mis muudab käsitsi pulbervärvimise analüüsitavaks.

Gema OptiFlex® Pro seadmed on kompromissitult parim valik teostamaks tööstusliku pulbervärvimist käsitöökohtades. Seadme inteligentsed ja vastupidavad komponendid loovad suurepärase koosluse, mis on võimas pakett igale käsi pulbervärvimisega tegelevale ettevõttele.

Uus OptiFlex Pro® Q on mõeldud kiireteks värvivahetusteks, kus värvivahetus võtab aega ca 35 sekundit ning värvi tarbimiseks otse tootjatehase värvikastist. Tänu prefektsele hõljutusele ning vibreerivale nurga all olevale alusplaadile, suudab seade tarbida originaalpakendi täiesti tühjaks.

Seadme korpusesse on integreeritud vaakumpump, mis eemaldab puhastamisprotsessil kogunenud pulbri imemistoru seest ja väljastpoolt kiirendades seeläbi puhastuseks vajaminevat aega.

Lisaks on puhastusreziimis olles masinal forsseeritud õhuimpulsid, mis aitavad püstoli korrektselt puhtaks saada. Väga kriitilise värvivahetuse korral on vaja siiski imemistoru manuaalselt puhastada.

Küsi pakkumist

Uuendused:

  • Uus püstol
  • Uus juhtpaneel
  • Uus injektor

Eelised:

  • Ideaalne metallik värvidele
  • PowerBoost ja PCC tehnoloogia esmaklassiline kvaliteet
  • DVC tehnoloogial põhinevad õhuklapid – alate täpne seadistus
  • IG07 injektor – düüsidel 3X pikem tööiga ning vahetades düüsi, on kasutusel põhimõtteliselt uus injektor
  • Gema E-App võimaldab analüüsida värvimist ja värvikulu
OmadusVäärtus
Toide230V, 50 Hz
Vajalik õhusurve5.5 - 10 bar
Nominaalne suruõhu tarbimine5.5 Nm³/h
Maksimum lubatud vee hulk suruõhus1.3 g/Nm³
Maksimum lubatud õli hulk suruõhus 0.1 mg/Nm³