Gostol G - mangaanterasest lintkonveieriga trummelautomaat - Elister

Gostol G – mangaanterasest lintkonveieriga trummelautomaat

Mangaanterasest lindiga tumbeldamismasin on ideaalne masstoodanguna toodetavate detailide jaoks, mida saab tumbeldada ja mis vastab ideaalselt teie nõuetele valamise ja valuvormide puhastamise tarvis.
Mangaanterasest lindiga tumbeldusmasinaid kasutatakse enamasti raud- ja värviliste valandite, sepiste, keevisõmbluste ja kuumtöödeldud detailide töötlemiseks ning saab integreerida täisautomaatseks protsessiks, lisades sellele laadimis- ja mahalaadimisseadmed.

G-tüüpi haaveldusautomaadid on ehitatud sellises suuruses, et need suudavad vastu võtta kuni 5000 kg (maht 2000 l) ühekordset täitmist/laadimist. Rihmade erikuju põhjustab liikumise ajal töödeldud objektide pöörlemist ja rullimist, mille tulemusel kogu töödeldud objektide pinna kvaliteetselt puhastatakse abrasiivjoaga. Masina tühjendamiseks lülitatakse rihma pöörlemine vastassuunas pöörlemisrežiimi.

Küsi pakkumist

Kui haaveldusautomaat töötab automaatrežiimil, laaditakse töödeldud objektid masinasse hüdraulilise laaduri abil, mis on kohandatud kliendi konkreetsetele komponentide konteineritele. Puhastatud detailid langevad vibraatorile või rihmaga tühjenduskanali konveierile ja transporditakse järgmisele tööoperatsioonile.

Haaveldusautomaadi korpus on kaitstud kulumiskindlast mangaanterasest vooderdisega. Kõrge efektiivsuse tagab automaatne ja pidev abrasiivide käitlemis- ja tagasivõtusüsteem, mis võimaldab pidevas korras tagasi saata ja puhastada abrasiive. Suuremate masinate standardvarustus sisaldab järgmisi komponente:

  • PLC,
  • näidik,
  • taimer,
  • automaatne või manuaalne režiim,
  • automaatne turbiinide käivitus,
  • töötundide loendur jne.

G-tüüpi haaveldusmasinad võivad olla varustatud magnetilise rauaeraldaja, vibratsioonikonveieri ja inverteritega turbiinide tarvis.

OmadusVäärtus