Tööstus - Elister

Tööstus

Graco automaatsed määrdesüsteemid pikendavad seadmete elutsüklit ja parandavad tootlikkust mitmesugustes tehasesisestes rakendustes. Keskmäärde süsteemid on kasutuses nii toiduainete, plastide, elektroonika, autotööstuse, paberi, metalli ja muudes valdkondades.

Küsi pakkumist

Automaatne määrimissüsteem on süsteem, mis varustab teie seadmeid õigel ajal ja õiges kohas õiges koguses määrdeainega – tavaliselt siis, kui masin töötab. See asendab tavapärase määrimissüsteemi ja selle tulemuseks on pikem seadmete eluiga, väiksem kulumine ja väiksemad hooldusarved.

 

Määrdeaine peamised funktsioonid on järgmised:

  • Vähendada hõõrdumist, luues kahe pinna vahele filmi.
  • Korrosioonikaitse
  • Jahutamine, hajutades pinnalt soojust
  • Hermeetilisus
  • Puhastamine saastavate osakeste transportimisega filtritesse

LOE TÄPSEMALT KESKMÄÄRDE SÜSTEEMI EELISTEST

OmadusVäärtus
Kasutamise lihtsusGraco automaatse määrimissüsteemi abil on hooldus lihtne. Keskne pump asub mugavas, juurdepääsetavas kohas ja täidab määrdeaineid väikestes doseeritud kogustes, et tagada seadmete määrimine siis, kui seda on kõige rohkem vaja - siis, kui need töötavad.
UsaldusväärsusGraco tippkvaliteediga määrimisseadmete abil võite olla kindel, et teie seadmed töötavad maksimaalse jõudlusega. Kokkuhoid seadmete hoolduskuludelt.
TöökindlusGraco automaatse määrimise lahendused pakuvad kindlust tänapäeva kaasaegsetele seadmete tootjatele, juhtidele ja operaatoritele, kes otsivad maksimaalset tööaega ja optimaalset tootlikkust masinatelt, millele nad igapäevaselt toetuvad.