Värviliinid metalli- ja puidutööstusele - Elister

Värviliinid metalli- ja puidutööstusele

Kompaktsed värviliinid pakuvad metalli- ja puidutööstusele kõrgtasemel efektiivsust ja kvaliteeti. Erinevalt tavapärastest värviruumidest, kus tööprotsessid võivad nõuda manuaalset sekkumist, põhinevad värviliinid automaatikale, liikudes sammu võrra edasi produktiivsuses.

Värviliinide südameks on sageli konveiersüsteemid, mis sujuvalt transpordivad tooteid läbi erinevate töötlemisetappide – alates värvimisest kuni kuivatamise ja pesuni. Need süsteemid pole mitte ainult värvimisele spetsialiseerunud, vaid integreerivad mitmekülgselt ka teisi olulisi protsesse nagu pesu, kuivatus ja laadimine, et moodustada ühtne ja tõhus tootmisvoog.

Elister OÜ võtab selliste projektide puhul enda kanda täislahenduse pakkumise. Meie “võtmed kätte” teenus hõlmab kõike alates individuaalsetest projekteerimistöödest kuni komponentide paigalduseni. Me tagame, et iga detail on hoolikalt planeeritud ja ajakava järgi tarnitud, võimaldades seeläbi klientidel keskenduda oma põhitegevusele, teades, et nende värviliini projekt on meisterlikult juhitud ja ellu viidud.

Küsi pakkumist

Meie pakutavad süsteemid on loodud tõhusust, turvalisust ja kliendi vajadusi silmas pidades. Toome teieni lahendused, mis ei taga mitte ainult suurepärast tulemust, vaid ka märkimisväärset säästu ja mugavust.

Süsteemide peamised eelised:

 • Jahutussüsteemid kuumade suvede jaoks: Kuumalaine ajal tagavad meie süsteemid meeldiva ja jaheda töökeskkonna.
 • Soojusvahetid kütteenergia kokkuhoiuks: Integreeritud soojusvahetid võimaldavad kuni 80% ulatuses energia kokkuhoidu.
 • Lahustianalüsaatoritega automaatika: Meie spetsiaalselt värviruumidele välja töötatud automaatikasüsteemid kasutavad lahustianalüsaatoreid, et tagada töökeskkonna turvalisus ja efektiivsus.
 • Niisutussüsteemid erivärvide jaoks: Võimalus lisada niisutussüsteeme, mis võimaldavad saavutada vajalikku niiskustaset kiirelt ja täpselt, et tagada erivärvide nõuetekohane pealekandmine.
 • Kohandatud äratõmbe lahendused: Toodetele vastavalt kohandatud äratõmbe sektsioonid või põrandalahendused tagavad optimaalse õhuvahetuse.
 • Plahvatusohutud elektriseadmed: Valgustid ja pistikud, mis on disainitud vastama plahvatusohutuse (Ex)  nõuetele, tagades tööohutust.
 • Konveiersüsteemid vastavalt vajadusele: Pakume erinevaid konveierlahendusi, mis lihtsustavad ja kiirendavad tootmisprotsesse.
 • Kuivatustunnelid ja lahustiseinad: Eriti efektiivsed kuivatustunnelid ja lahustiseinad tagavad kiirema kuivamistulemuse.
 • Kõrgtasemel järelteenindus: Meie kliendid võivad kindlad olla, et ka pärast süsteemide paigaldust on nad hoitud ja toetatud. Me hoiame ise hooldustel silma peal.

Lisaväärtused:

 • Värvimistehnika: Meilt on võimalik hankida kõik vajalik värvimisseadmetest kuni lisatarvikuteni.
 • Operaatorite koolitus: Pakume põhjalikku väljaõpet operaatoritele, et tagada süsteemide efektiivne ja ohutu kasutamine.
 • Turvavarustus: Aitame hankida vajaliku turvavarustuse, et tagada töötajate maksimaalne kaitse.

Meie eesmärk on pakkuda süsteeme, mis toovad teie ettevõttele reaalset väärtust ja aitavad teil edukalt tegutseda turul, kus kvaliteet ja tööohutus on esmatähtsad.

OmadusVäärtus
Võimalikud kütteliigidvesi, gaas, elekter jne
Soojustvaheti tüüpplaatsoojusvaheti kasuteguriga ca 75%
JahutusSoojusvaheti sektsiooni kasutatakse suvel jahutuseks. Võimalik on ka jahutusüksuse lisamine
ATEXATEX nõuete korral omavad paigaldatud seadmed ATEX sertifikaate
ÄratõmmeSaadaval nii põrandaäratõmme, kui ka imuseinadena