Rasketehnika - Elister

Rasketehnika

Masinate nõuetekohane hooldus pikendab komponentide kasutusiga, suurendades jõudlust ja tootlikkust ning vähendades hooldus- ja remondikulutusi. Täpne ja optimaalne määrimine on kõige kriitilisem ennetava hoolduse samm iga masinapargi eluea säilitamisel.

Optimaalne aeg laagri määrimiseks on selle liikumisel, mis on määrdeainet peale kandvate inimeste jaoks ebaturvaline olukord. Samuti on määrdepunktid sageli väga raskesti ligipääsetavates kohtades, mis võib panna tehnikud või operaatorid end ohtlikesse olukordadesse. Üldiselt pakub automaatne määrimine ohutumat meetodit vajaliku määrdekoguse tagamiseks.

Kaasaegsed automaatsed määrimistooted aitavad seadmete omanikel ületada tavapärase käsitsi määrimise kulud. Õige koguse puhta määrdeaine sagedaste ajavahemike järel kasutamisega ja määrdesüsteemi töö jälgimisega tagatakse optimaalne määrimine.

Kaitske oma seadmeid ja töötajaid, kasutades oma töös automaatset määrimist.

Küsi pakkumist
OmadusVäärtus
Kasutamise lihtsusGraco automaatse määrimissüsteemi abil on hooldus lihtne. Keskne pump asub mugavas, juurdepääsetavas kohas ja täidab määrdeaineid väikestes doseeritud kogustes, et tagada seadmete määrimine siis, kui seda on kõige rohkem vaja - siis, kui need töötavad.
UsaldusväärsusGraco tippkvaliteediga määrimisseadmete abil võite olla kindel, et teie seadmed töötavad maksimaalse jõudlusega. Kokkuhoid seadmete hoolduskuludelt.
TöökindlusGraco automaatse määrimise lahendused pakuvad kindlust tänapäeva kaasaegsetele seadmete tootjatele, juhtidele ja operaatoritele, kes otsivad maksimaalset tööaega ja optimaalset tootlikkust masinatelt, millele nad igapäevaselt toetuvad.