Värvikabiinid - Elister

Värvikabiinid

Iga toode, mis meistri käe all kuju võtab, seisab silmitsi vajadusega end kaitsta karmide ilmastikutingimuste eest või saavutada oma disaini täiuslikkus. See on koht, kus astub mängu viimistlus- ehk värviruum – oluline paik, mis teenib nii üksiktoote kui ka suurema seeria loomisel.

Kuna viimistlusruumis kasutatakse viimistlustolmu kinnipüüdmiseks mitmeid filtreid ning kasutusel on suured õhumahud, siis on oluline, et saaks valitud õige tehnoloogia, õiged õhukogused ning automaatika täidaks oma ülesannet.

Küsi pakkumist

Elister OÜ toob teieni viimistlus- ja värviruumid, mis on kohandatud just teie spetsiifilistele vajadustele, võttes aluseks detailide mõõdud ja tootmismahtude nüansid. Oleme põhjaliku LEL (Lower Explosion Limit) arvutuskäigu abil häälestanud õhuvahetuse määra, tagades, et iga ruumi õhuvahetus on nii energiasäästlik kui ka ohutuse seisukohalt laitmatu.

Meie loodud värvimis- ja viimistlusruumid on varustatud nutikalt lahustiandurite ja suruõhu loggeriga. Need seadmed töötavad käsikäes automaatikaga, mis annab reaalajas ülevaate lahusti kontsentratsioonist ruumis ning viimistlusprotsessi aktiivsusest. Kui viimistlust ei toimu ja lahustiohtu ei esine, reguleerib automaatika süsteemi töörežiimi, hoides ruumi operatiivses seisundis minimaalse energiakuluga.

Soovitame tungivalt varustada kõik viimistluskambrid kaasaegsete, energiasäästlike ja ATEX-normidele vastavate plaatsoojusvahetitega. Need seadmed on tõelised energiasäästu meistrid, pakkudes kuni 80% soojusenergia kokkuhoidu, tänu märkimisväärsele kasutegurile. See tähendab mitte ainult kulude kokkuhoidu, vaid ka vastutustundlikku suhtumist keskkonda.