Keevitusventilatsioon - Elister

Keevitusventilatsioon

Oleme 40 aastase kogemusepagasiga taani tootja Gram Clean Air ametlik esindus eestis, pakkudes keevituskohtade ventileerimiseks üksikseadmeid ja ka võtmed kätte lahendusi.

Meie valikus on saadaval:

  • Keevituskäpad erinevate suuruste ja modifikatsioonidega
  • Mobiilsed keevitusfiltrid
  • Töökohtade eralduskaardinad
  • Keevitustöökohtade äratõmbe seinad
  • Projektlahendused
  • Jpm.

Oleme tänaseks teostanud mitmed targa automaatikaga varustatud keevituslahendused tuntud Eesti tootjatele, kus kombineeritud on nii robotüksuste-, kui ka käsikeevitus töökohad. Tutvu tehtud töödega siit!

Seotud valdkonnad

Keevituskubud

Keevituskubud

Kubud on disainitud just selliste rakenduste jaoks, kus on vajalik efektiivne õhupuhastus kerge tolmu, gaaside ja väikeste osakeste eemaldamiseks. Need sobivad suurepäraselt selliste seadmete juurde nagu keevitusrobotid, treipingid ja laserlõikurid, pakkudes usaldusväärset äratõmbelahendust.

Vaata rohkem
Push-Pull keevitusventilatsioon

Push-Pull keevitusventilatsioon

Lahendus sobib tööstustesse, kus ei ole võimalik kasutada täppis-äratõmbesüsteeme toodete suuremõõtmelisuse tõttu või kui tegu on suure tööstuspinnaga

Vaata rohkem
Kohtäratõmbe süsteemid

Kohtäratõmbe süsteemid

Kõige efektiivsemaks keevitusventilatsiooniks peetakse kohtäratõmmet, seda siis kas äratõmbekäpa või keevituskubu kujul

Vaata rohkem
Mobiilne keevitusfilter "Airtower"

Mobiilne keevitusfilter "Airtower"

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes

Vaata rohkem
Äratõmbe käpad

Äratõmbe käpad

Keevitussuitsu äratõmbamine otse tööprotsessi kõrvalt on kõige efektiivsem meetod

Vaata rohkem
Äratõmbe lauad

Äratõmbe lauad

Keevitustöökoha loomiseks on parim moodus selle jaoks mõeldud keevituslaud, millel on olemas ka koht äratõmme

Vaata rohkem
Äratõmbe seinad

Äratõmbe seinad

Kui lisaks keevitamisele teostatakse ka lihvimise/käiamise operatsioone, oleks kasulik lisada laua juurde ka vastav äratõmbe sein

Vaata rohkem
Keevitusfiltrid

Keevitusfiltrid

Kõrge efektiivsusega filtreerimissüsteemid, mida toetab võimsa töövõimega ventilaator, on läbinud põhjaliku testimise tunnustatud instituudis. Need süsteemid on sertifitseeritud ja vastavad keevitussuitsu puhastamise rangematele nõuetele, mis on sätestatud W3 klassi normatiivides. See tagab, et kasutatavad filtrid ei ainult ei eemalda keevitussuitsu tõhusalt, vaid on ka usaldusväärsed ja ohutud ka kõige nõudlikumates tööstuslikes keskkondades.

Vaata rohkem
Keevitusautomaatika

Keevitusautomaatika

Standardlahendused võivad küll olla piisavalt tõhusad, kuid kohandatud automaatikasüsteemid viivad tööprotsesside juhtimise ja ohutuse uuele tasemele, suurendades samas ka produktiivsust ja energiatõhusust.

Vaata rohkem