Pulbervärvimise tehnoloogiad - Elister

Pulbervärvimise tehnoloogiad

Pulbervärvimine on kaasaegne ja keskkonnasõbralik värvimismeetod, kus kasutatakse lahustivaba pulbrilist värvi. See meetod sobib suurepäraselt mitmesuguste materjalide, nagu metall, keraamika, puit ja plast, katmiseks, pakkudes vastupidavust ja kvaliteetset viimistlust.

Protsessi oluline samm on kõrgel temperatuuril kuumutamine – enamasti 180–200 kraadi juures – mis võimaldab pulbervärvi sulada ja kinnituda pinnale, luues ühtlase ja vastupidava kihi. Et tagada erakordne viimistluse kvaliteet, peab pinna eeltöötlus olema läbiviidud hoolikalt. Just seetõttu oleme valinud Taani tootja Aabo-Ideal pesusüsteemid, mis tagavad pinna ideaalse puhtuse ja ettevalmistuse värvimiseks. Täpsemat infot pesusüsteemide kohta leiate altpoolt, pesusüsteemide kategooriast.

Pärast pesu etappi suunduvad esemed kuivatusahju, mis eemaldab igasuguse niiskuse, rasva ja mustuse, et tagada puhas ja kuiv pind pulbervärvimiseks.

Pulbervärvimisel ise kasutatakse elektrostaatilist laengut, mis paneb pulbervärvi detailile kleepuma. Laetud osakesed jäävad kinni pinnale ning kuumutusprotsessi käigus moodustub tugev ja ühtlane kattekiht. Meie valikus on Aabo-Ideal kuivatus- ja küpsetusahjud, mis on disainitud efektiivseks ja ühtlaseks kuumutamiseks. Lisainformatsiooni kuivatus- ja küpsetusahjude kohta leiate samuti altpoolt.

Konveierisüsteemid on pulbervärvimise protsessi lahutamatu osa, mis tagavad toodete sujuva liikumise läbi kõikide etappide. Olenevalt värviliini suurusest ja tüübist (manuaalne või automaatne), valime konveierilahenduse, mis vastab kõige paremini tootmisvajadustele.

Meie pakutavate lahenduste hulka kuuluvad nii käsitööseadmed kui ka täisautomaatne pulbervärviliin “võtmed kätte” projektidena.

Uhkusega esindame Gema pulbervärvimisseadmeid ja Aabo-Ideal pulbervärvimistehnoloogiaid Eestis, pakkudes tipptasemel tooteid ja teenuseid kõigile meie klientidele.

Seotud valdkonnad

Gema automaatseadmed

Gema automaatseadmed

Gema uute revolutsiooniliste tehnoloogiliste uuendustega varustatud pulbervärvimise automaatsüsteemid on maailmas turuliidri positsiooni just oma funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ja kvaliteedi tõttu

Vaata rohkem
OptiFlex® Pro käsiseadmed

OptiFlex® Pro käsiseadmed

Taaskord on Gema andnud tooni kõrgkvaliteetse pulbervärvimise osas. Uued OptiFlex® Pro seeria seadmed on õige töövahend sisenemaks meisterklassi pulbervärvimise maailma

Vaata rohkem
Pulbervärvimise käsikabiinid

Pulbervärvimise käsikabiinid

Sõltuvalt tootmise vajadusest suudame pakkuda lihtsat pulbervärvi tõmbeseina näidiste tegemiseks, kui ka täistootmisajaga koormatud pulbervärvimise kabiini, kus möödapihustatud värv kogutakse kogumiskasti

Vaata rohkem
Soojustagastus lahendused pulbervärvimise juurde

Soojustagastus lahendused pulbervärvimise juurde

Pulbervärvimise protsessis kasutatakse kõrgel temperatuuril töötavaid ahjusid, mis oma töö juures paratamatult saadavad hulganisti soojusenergiat väliskeskkonda.

Meie abiga on võimalik sellele energiale leida taaskasutuseks erinevaid kohti rakendamiseks.

Vaata rohkem
Aabo-Ideal ahjud

Aabo-Ideal ahjud

AABO-IDEAL on kahe tugeva tootja Aabo ja Ideal-Line liitumisel tekkinud ühisettevõtte, mille käigus on liidetud mõlema ettevõtte tugevused

Vaata rohkem
Metalli eelpesusüsteemid

Metalli eelpesusüsteemid

Meie tootevaldkonda kuuluvad:
Aabo-Ideal pesukambrid
Aabo-Ideal pesutunnelid
Aabo-Ideal pesuvannid

Vaata rohkem
Riputus- ja maskeerimisvahendid

Riputus- ja maskeerimisvahendid

JÜRGEN EMPTMEYER GmbH on 1987. aastal asutatud ettevõte, kes pakuvad riputus- ja maskeerimislahendusi tööstusliku pinnakatte pealekandmiseks.

Viimastel aastakümnetel on loodud lai tootevalik. Tänane eesmärk on lihtsustada riputusviiside rakendamist pinnakatte tehnoloogiate valdkonnas.

Vaata rohkem

Oleme Gema pulbervärvimise seadmete ja Aabo-Ideal pulbervärvimise tehnoloogiate ametlik ainuesindaja Eestis.

Gema on maailma juhtiv pulbervärvimise süsteemide loojaid ja arendajaid, kelle tegevusvaldkond on manuaal- ning automaatlahenduste arendamine, projekteerimine ja tootmine.

Gema pulbervärvimise seadmed on Eesti klientidele tuttavad juba 2004. aastast ning tänaseks on Gema seadmete turuosa valdav enamus. Arenduse osas on just Gema olnud see, kes tuleb välja revolutsioonilise uuendusega, mida mõne aja pärast on võimalik kohata ka teistel tootjatel.

Oleme Gema pulbervärvimise seadmete ja Aabo-Ideal pulbervärvimise tehnoloogiate ametlik ainuesindaja Eestis.

Aabo-Ideal on ettevõte, mis sündis Taani turgu valitsenud kahe suurettevõtte – Aabo ja Ideal-Line – ühinemisest. Meie ühendatud jõududega oleme suunanud enda energia, mis varem kulges konkurentsile, nüüd innovatsioonile ja tootearendusele. Meie eesmärk on pakkuda klientidele veelgi tõhusamaid ja kvaliteetsemaid pesusüsteeme ning kuivatus- ja küpsetusahjusid. Meie ühinemine on katalüsaatoriks paremate lahenduste loomisele, keskendudes pidevale parendamisele ja kliendikogemuse tõstmisele uuele tasemele.