Liimimisseadmed - Elister

Liimimisseadmed

Meie liimimisseadmete kategooria pakub laia valikut seadmeid, tarvikuid ja varuosi nii külmliimi kui ka kuumliimi pealekandmiseks. Meie tootevalik sisaldab:

 • külmliimi seadmed: ideaalsed lahendused materjalidele, mis vajavad õrnemat liimimisprotsessi. Pakume erinevaid mudeleid, mis sobivad nii väikeste kui ka suurte töömahtude jaoks.
 • kuumliimi seadmed: tugev ja usaldusväärne liimimisvõimalus erinevatele materjalidele. Meie kuumliimi seadmed tagavad kiire ja efektiivse liimimise, sobides ideaalselt nii kergemateks kui ka raskemateks rakendusteks.
 • Tarvikud ja Varuosad: Et tagada teie liimimisseadmete pikaajaline töökindlus, pakume laia valikut tarvikuid ja varuosi, sealhulgas düüse, rullikuid, mahuteid ja palju muud.

Meie tootevalik on hoolikalt valitud, et pakkuda kvaliteeti ja töökindlust igas liimimisvajaduses. Tutvuge meie toodetega ja leidke just teie vajadustele vastav lahendus.

 

Seotud valdkonnad

Külmliimi seadmed

Külmliimi seadmed

Meie valikus olevad külmliimi pumbad on mõeldud selleks, et pakkuda täpsust ja efektiivsust igasuguse suuruse ja keerukusega liimimisprojektides. Need pumbad on valitud nende usaldusväärsuse, vastupidavuse ja kasutusmugavuse põhjal, et tagada parim võimalik tulemus nii väiksematel kui ka suurematel töödel.

 • Kõrge täpsusega doseerimine: Meie külmliimi pumbad on disainitud tagama täpse liimi doseerimise, mis on hädavajalik kvaliteetsete ja puhaspiiriliste liimiliidete loomisel.
 • Sobivus erinevatele materjalidele: Pakume pumbaid, mis sobivad suurepäraselt erinevate materjalidega töötamiseks, olles ideaalsed nii paberitööstuses, pakendamises kui ka muudes rakendustes.
 • Vastupidav ja usaldusväärne disain: Valitud külmliimi pumbad on loodud kestma ja vastu pidama ka kõige nõudlikumates töötingimustes, tagades seeläbi seadmete pikaajalise töökindluse.
 • Lihtne paigaldus ja hooldus: Meie pakutavad külmliimi pumbad on disainitud olema lihtsasti paigaldatavad ja hooldatavad, vähendades nii tööseisakuid ja suurendades töö efektiivsust.

Meie pakutavad külmliimi pumbad pakuvad võimalusi, mis aitavad teie tööd lihtsamaks ja tõhusamaks muuta. Võtke meiega ühendust ning leiame lahenduse iga vajaduse jaoks.

Vaata rohkem
Kuumliimi liimimisseadmed

Kuumliimi liimimisseadmed

Esindame USA tootja Graco ja Saksamaa tootja SM Klebetechnik kuumliimimiseks loodud seadmeid

Vaata rohkem
Liimivoolikud

Liimivoolikud

Meie voolikute valik liimimisseadmetele koosneb erinevate tootjate kvaliteetsetest toodetest, pakkudes lahendusi nii külm- kui ka kuumliimi rakendustele. Valik sisaldab voolikuid, mis on hoolikalt valitud nende töökindluse, vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest, et rahuldada erinevate tööstusharude vajadusi.

 • Vastupidavad materjalid: Valitud voolikud on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, mis tagavad vastupidavuse nii kõrgetele temperatuuridele kuumliimi korral kui ka paindlikkuse külmliimi puhul.
 • Ühilduvus erinevate seadmetega: Meie tootevalik hõlmab voolikuid, mis on ühilduvad laia valiku liimimisseadmetega, pakkudes sobivaid lahendusi erinevate tootjate seadmetele.
 • Kohandatavad valikud: Pakume voolikuid erinevates pikkustes ja ühendustega, võimaldades klientidel leida just nende konkreetsetele vajadustele vastavaid lahendusi.
 • Lihtne kasutus ja hooldus: Valikus olevad voolikud on disainitud lihtsaks paigalduseks ja hoolduseks, aidates kaasa tööprotsessi sujuvusele ja tõhususele.

Meie mitmekülgne voolikute valik pakub usaldusväärseid lahendusi igale liimimisvajadusele, ühendades endas erinevate tootjate parimad omadused. Tutvuge meie valikuga, et leida oma liimimisprojektidele sobivaimad tooted.

Vaata rohkem
Tarvikud ja varuosad

Tarvikud ja varuosad

Tarvikud ja varuosad kõikidele liimseadmete tootjate seadmetele

Vaata rohkem

Seotud tooted

Invisipac HM25C

Uus disain kompaktsete lahenduste tarvis. InvisiPac HM25c paagivaba kuumliimi doseerimissüsteem on kompaktse konstruktsiooniga, mis muudab selle hõlpsa lisamise ükskõik millisesse pakendiliini juurde. Kuna kogu juhtimine on integreeritud sisemises emaplaadis, võib seade töötada juhtpaneelist (ADM) sõltumatult. See tähendab, et juhtseadiseid saab juhtida kaugelt või integreerida muudesse juhtpaneelidesse.

Vaata toodet