Liimimisseadmed - Elister

Liimimisseadmed

Meie liimimisseadmete kategooria pakub laia valikut seadmeid, tarvikuid ja varuosi nii külmliimi kui ka kuumliimi pealekandmiseks. Meie tootevalik sisaldab:

  • külmliimi seadmed: ideaalsed lahendused materjalidele, mis vajavad õrnemat liimimisprotsessi. Pakume erinevaid mudeleid, mis sobivad nii väikeste kui ka suurte töömahtude jaoks.
  • kuumliimi seadmed: tugev ja usaldusväärne liimimisvõimalus erinevatele materjalidele. Meie kuumliimi seadmed tagavad kiire ja efektiivse liimimise, sobides ideaalselt nii kergemateks kui ka raskemateks rakendusteks.
  • Tarvikud ja Varuosad: Et tagada teie liimimisseadmete pikaajaline töökindlus, pakume laia valikut tarvikuid ja varuosi, sealhulgas düüse, rullikuid, mahuteid ja palju muud.

Meie tootevalik on hoolikalt valitud, et pakkuda kvaliteeti ja töökindlust igas liimimisvajaduses. Tutvuge meie toodetega ja leidke just teie vajadustele vastav lahendus.

Seotud tooted

Kuumliimi aplikaator 10L GS10

Küttega mahuti, mis on 10 liitrise mahutavusega ning sobib plastik EVA-, PSA ja PO kuumliimide sulatamiseks mis on tarnitud graanuli-, padjakeste- või plokikujulisena.

Vaata toodet

Kuumliimi aplikaator 20L GS20

Küttega mahuti, mis on 20 liitrise mahutavusega ning sobib plastik EVA-, PSA ja PO kuumliimide sulatamiseks mis on tarnitud graanuli-, padjakeste- või plokikujulisena.

Vaata toodet

Invisipac HM25C

Uus disain kompaktsete lahenduste tarvis. InvisiPac HM25c paagivaba kuumliimi doseerimissüsteem on kompaktse konstruktsiooniga, mis muudab selle hõlpsa lisamise ükskõik millisesse pakendiliini juurde. Kuna kogu juhtimine on integreeritud sisemises emaplaadis, võib seade töötada juhtpaneelist (ADM) sõltumatult. See tähendab, et juhtseadiseid saab juhtida kaugelt või integreerida muudesse juhtpaneelidesse.

Vaata toodet