Aabo-Ideal pulbri küpsetusahjud - Elister

Aabo-Ideal pulbri küpsetusahjud

Ahju kasutatakse tavaliselt manuaalsete või suure võimekusega Power & Free konveiersüsteemidega, kus kuumtöötlus on järk-järgulise viimistlusprotsessi osaks.

Ahjusid kasutatakse ka eraldiseisva seadmena, kuhu töödeldavad elemendid transporditakse kuumtöötluseks nt rullikute ja aluste abil või riputatakse otseselt ahjukambris ülalolevale kinnitustele.

AABO-IDEAL ahjud on saadaval erinevatele temperatuurivahemikele. See tähendab, et et ahju isolatsioonikihid ja konstruktsioonid on erinevad.

  • 0 – 100 °C: 100 mm, 2 mineraalvillakihti
  • 100 – 250 °C: 310 mm, 3 mineraalvillakihti
  • 250 – 550 °C: 450 mm, 1 tootemärgi kiht + 3 mineraalvillakihti

AABO-IDEAL ahjud on “uputatava” korpusega, riputatavad, kasutades väliskonstruktsiooniga minimaalseid kontaktpunkte. See vähendab soojasilla tekkimist.
AABO-IDEAL ahjud on kõik konvektsioonipõhised, mis tagab optimaalse energiakasutuse.

Küsi pakkumist

Elister OÜ pakutavad küpsetusahjude kuumus sisestatakse ahjukambri alumisse sektsiooni kas põrandal või seintel olevate õhutorude kaudu. Õhk ringleb ahjukambri ülaosast üle kogu kütteseadme. See tagab korrektse ja optimaalse kuuma õhu jaotuse, samuti ka ühtlase soojusülekande töödeldavatele esemetele.

AABO-IDEAL ahjud on saadaval:

  • Lüüsahjudena, kus töödeldavad elemendid transporditakse läbi õhuluku, mis asub ahjukambris sisse-/väljapääsus
  • Uksega ahjudena, kus töödeldavad elemendid transporditakse pöörd- või lükandukse kaudu, mis asub ahjukambris sisse-/väljapääsus. Uksed on saadaval nii käsitsi juhitavatena, kui automaatsetena.
OmadusVäärtus
Uksedmanuaalsed või automaatsed elektrilise/pneumaatilise ajamiga
Küttemeetodelekter, gaas, õli