FL tüüpi filtrid - Elister

FL tüüpi filtrid

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes.

Sobib ideaalselt keevitamise, lõikamise, lihvimise jms õhu filtreerimiseks.

Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks.

Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks. Seade võib töötada ka välise sagedusmuunduriga olles kontrollitud rõhuerinevuse andurite tööst. Rõhuerinevuste lugemine kergesti ligipääsetaval digitaalsel filtri kontrollseadme ekraanil, mis asub seadme esiosal.

Filterline seadmed koos/ilma valitud Airtower moodulitega (PFL) on varustatud W3 sertifikaadiga ja on väga hästi sobivad keevitustööde valdkonnas.

Loe ka meie blogipostitust keevitusfiltritest.

Küsi pakkumist
  • Saastunud õhk juhitakse seadmesse läbi õhukambri ülal oleva tangentsiaalse sisselaskeava töötlemata õhu kambri ülaosasse, millega tagatakse torufiltri õhuvool ja eelseparatsioon, mis soodustab filtri koormuse vähendamist. Kuna filter on tsüklon tüüpi ehitusega, toimub eelsepareerimine juba oluliselt effektiivsemalt kui muudel filtri tüüpidel.
  • Õhk filtreeritakse läbi vertikaalselt asetatud filterpadruni, mis optimeerib puhastavat toimet.
  • Diferentsiaalmanomeetriga reguleeritud padrunite puhastamine integreeritud suruõhusüsteemi abil.
  • Puhas õhk juhitakse läbi ühenduste tootmisesse tagasi
  • Tolm kogutakse seadme põhjas asuvasse tolmukogujasse. Quicklock-reguleeritav tolmukoguja on äärisatud ø400mm tihendiga.

KASUTATAV RUUMIDE VENTILATSIOONIKS / ÕHU PUHASTAMISEKS, VARUSTATUD W3 SERTIFIKAADIGA.

Kergelt saastunud siseõhu puhastamiseks nt keevitus suitsust. Filterline FL52 ja FL 104 võib tellida koos paigaldatud õhuvoolu jaotusmoodulitega, mis parandavad saastunud ja puhastatud õhu eraldamist seadme üla-ja alaosas (taasringlus).

OmadusVäärtus
Õhuvahetuskuni 8200 m³/h
Vaakumkuni 5000 Pa
Filtri pind26 – 168m²