Gostol GG - kummist lintkonveieriga trummelautomaat - Elister

Gostol GG – kummist lintkonveieriga trummelautomaat

Kummist rihmaga trummelautomaat on ideaalne masstoodanguna toodetavate detailide jaoks. GG-tüüpi  automaate on valmistatud eri suurustes, mis suudavad vastu võtta kuni 1000 kg (maht 500 l) ühekordset täitmist/koormust.
Kui soovite protsessi automatiseerida, saab detaile masinasse laadida hüdraulilise laaduri abil, mis on valmistatud vastavalt kliendi erinõuetele. Mahalaadimise ajal langevad detailid vibreerivale või mahalaadimise konveierilindile ja transporditakse järgmisele tööoperatsioonile.

Küsi pakkumist

Kui haaveldusautomaat töötab automaatrežiimil, laaditakse töödeldud objektid masinasse hüdraulilise laaduri abil, mis on kohandatud kliendi konkreetsetele komponentide konteineritele. Puhastatud detailid langevad vibraatorile või rihmaga tühjenduskanali konveierile ja transporditakse järgmisele tööoperatsioonile.

Haaveldusautomaadi korpus on kaitstud kulumiskindlast mangaanterasest vooderdisega. Kõrge efektiivsuse tagab automaatne ja pidev abrasiivide käitlemis- ja tagasivõtusüsteem, mis võimaldab pidevas korras tagasi saata ja puhastada abrasiive. Suuremate masinate standardvarustus sisaldab järgmisi komponente:

  • PLC,
  • näidik,
  • taimer,
  • automaatne või manuaalne režiim,
  • automaatne turbiinide käivitus,
  • töötundide loendur jne.

G-tüüpi haaveldusmasinad võivad olla varustatud magnetilise rauaeraldaja, vibratsioonikonveieri ja inverteritega turbiinide tarvis.