Gostol P - rullkonveier tüüpi haaveldusautomaadid - Elister

Gostol P – rullkonveier tüüpi haaveldusautomaadid

Rullkonveieriga haaveldusautomaat on ehitatud suurte detailide, näiteks terasplaatide, profiilide, I- ja H-talade ning lihtsate konstruktsioonide puhastamiseks. Seda tüüpi haaveldusautomaate kasutatakse enamasti katlakivi eemalduseks, roostetõrjeks, värvikihi eemalduseks, värvimise ettevalmistamiseks,  ja üldiseks pinna ettevalmistamiseks enne keevitus-, lõikamis-, töötlemis- ja põletamistoiminguid.

Küsi pakkumist

Haaveldatud objektid liiguvad läbi pihustusmasina rullkonveieril. Haaveldusturbiinid on valmistatud kulumiskindlatest materjalidest võimsusega vahemikus 5,5-30 kW, mis tagab tõhusa haavelduse. Standardne P-masin võib töödelda detaile laiusega 600 mm kuni 4000 mm.
Kui standardmõõdus P-tüüpi automaat ei vasta teie vajadustele, võtke meiega ühendust. Gostol pakub ka rätseplahendusi, mis on kohandatud vastavalt teie spetsiifilistele nõudmistele.

Rullkonveieri kiirus on 0,4 m/min kuni 3 m/min. Haaveldusmasina korpust kaitsevad tugevast mangaanterasest valmistatud kulumiskindlad ja vahetatavad kaitse plaadid. Kummist kaardinad hoiavad abrasiivainet haavaldusautomaadi sisemuses, sisendkambris  ja väljapääsu puhastuskambris.

Pöörlev harjas ja kõrgsurveventilaatoril õhukaardin eemaldavad abrasiivainet töödeldud objektilt enne selle väljumist haaveldusautomaadist. Kruvikonveieri, elevaatori ja liivapuhasti abil suunatakse kogutud abrasiivmaterjal tagasi süsteemi.

Standardvarustusse kuulub PLC, ekraan, automaat- või manuaalne režiim, haaveldusturbiini automaatne käivitamine, töötundide loendur, rullkonveieri muudetava kiirusega ajam jne.

Rullkonveieriga haaveldusautomaadid võib ehitada väga tootlikeks liinideks, kuhu on võimalik liita värvimine ning värvimise ärgne kuivatus.

Kõikidesse Gostol TST-haaveldusautomaatidesse on paigaldatud ir-haavli turbiinid.

Kui soovite suurendada haaveldusautomaadi tõhusust, saab seda täiendada pilveplatvormiga sm@rt, kuhu on koondatud kogu teave ja analüütika haaveldusautomaadi protsesside osas.

Gostol TST on paigaldanud palju haaveldusautomaate üle kogu maailma. Kui soovite meie referentse külastada, võtke palun meiega ühendust.

OmadusVäärtus
Maks. plaadi laius600 – 4000 mm
Maks. profiili laius400 – 2000 mm
Maks. töödeldava toote kõrgus400 – 500 mm
Konveieri kiirus0.4 – 3 m/min
Turbiini võimsus7.5 kW, 11 kW, 15 kW, 22 kW