Gostol PC - Rullkonveier tüüpi haaveldusautomaat torudele - Elister

Gostol PC – Rullkonveier tüüpi haaveldusautomaat torudele

See GOSTOLi haaveldusautomaat on ette nähtud torude/torude, ümarprofiilide, ümarprofiilide, gaasiteraspudelite ja muude silindriliste elementide välispindade töötlemiseks. Haaveldamise protsess võimaldab lihtsamat ja kiiremat terase poolfabrikaatide lõikamist ja keevitamist puhta pinnaga. Haaveldamine enne pinnaviimistlust suurendab mitmekordselt pinna vastupidavuse kasvu korrosiooni mõistes.

Töödetailid liiguvad läbi haaveldusautomaadi koonilisel silindrilise konveieril või kaldrullidega konveieril. Selline konveieri vorm tagab toote samaaegse pöörlemise ja ülemineku liikumise läbi haaveldusmasina, mis on ühtlase pihustatud pinna tingimuseks. Haavli pihustus turbiinid on valmistatud kulumiskindlast materjalist ja nende võimsus on vahemikus 5,5-30 kW, mis tagab tõhusa ja kvaliteetse pinnapuhastuse.

Küsi pakkumist

Haaveldusmasina tugevat korpust kaitsevad mangaanterasest vooderdatud kulumiskindlad kaitseplaadid. Masina sisenemise- ja väljumise kambris on mitmekordsed kummikaardinad, mis tagavad, et pritsitav haavel ei lendaks masinast välja väliskeskonda, tagades seeläbi ohutuse ja masina effektiivsuse.

Kõrge efektiivsuse tagab automaatne ja pidev abrasiivide käitlemis- ja tagasivõtusüsteem, mis võimaldab pidevas töös tagasi suunata abrasiivid.

Standardvarustus hõlmab järgmist:
– PLC, ekraan,
– automaatne või manuaalne režiim,
– turbiinide automaatne käivitamine,
– töötundide loendur,
– rullkonveieri muutuva kiirusega ajam jne.

PC seeria haaveldusmasinaid võib ehitada väga produktiivseteks kombineeritult koos värvimisega tootmisliinides, millel on automaatne haaveldamine, värvimine ja kuivatamine.

Kõikidesse Gostol TST-haaveldusmasinatesse on paigaldatud ir-haavliturbiinid. Kui soovite suurendada haavlipuhastusmasina tõhusust, saab seda täiustada sm@rt pilveplatvormiga, kus kogu teave haaveldusmasina kohta on koondatud ühte kohta.

OmadusVäärtus
Töödeldava toru diameeter25 - 1200 mm
Konveieri kiirus1 – 12m/min