Gostol VKP - Konveieriga haaveldusautomaat - Elister

Gostol VKP – Konveieriga haaveldusautomaat

Kasutatakse erinevate suurusega detailide töötlemiseks, mis sisaldavad sageli hapraid ja õrnu osi. Detailid võivad kaaluda 5 kg kuni 10 000 kg või rohkem.

Töödetailid riputatakse üksikult või komplektina pöörlevate konksude külge suletud konveieril, mis läbib haaveldusautomaadi. Transpordiliini pikkust ja kärude arvu reguleeritakse vastavalt kliendi vajadustele.

Haaveldusprotsessis liiguvad töödeldavad detailid abrasiivide joas edasi ja tagasi, mis võimaldab tõhusat ja ühtlast haaveldustulemust. Kui haaveldustsükkel on lõppenud, avaneb uks, valmis detailid liiguvad masinast välja ja uus partii transporditakse masinasse teiselt poolt.

Küsi pakkumist

Haaveldusmasina tugevat korpust kaitsevad mangaanterasest vooderdatud kulumiskindlad kaitseplaadid.

Kõrge efektiivsuse tagab automaatne ja pidev abrasiivide käitlemis- ja tagasivõtusüsteem, mis võimaldab pidevas töös tagasi suunata abrasiivid.

Standardvarustus hõlmab järgmist:
– PLC, ekraan,
– automaatne või manuaalne režiim,
– turbiinide automaatne käivitamine,
– töötundide loendur,
– rullkonveieri muutuva kiirusega ajam jne.

Kõikidesse Gostol TST-haaveldusmasinatesse on paigaldatud ir-haavliturbiinid. Kui soovite suurendada haavlipuhastusmasina tõhusust, saab seda täiustada sm@rt pilveplatvormiga, kus kogu teave haaveldusmasina kohta on koondatud ühte kohta.