MIAB FD aktiivsöefilter - Elister

MIAB FD aktiivsöefilter

Sellist tüüpi puhastussüsteem on sobiv suure õhu, koos madala kontsentratsiooni lahustitele. Tüüpiline maht vahemikus 15,000 – 250,000 m3/h ja kontsentratsiooni vahemik 0 – 1000 mg/m3

Küsi pakkumist

Süsteem koosneb kahest osast:
aktiivsöefilter koos peaventilaatori adsorptsiooniseade ja katalüütilise oksüdatsiooni üksusega.

Puhastus toimub kahes astmes:
1. Õhk on puhastatud ja lahusti on kontsentreeritud süsinikfiltrisse.
Kui süsteem on käivitatud, reguleeritakse peaventilaatori õhutootlikust automaatselt, et tõmmata protsessiõhku süsteemiga ühendatud heitepunktidest. Peaventilaator võtab saastunud õhu ja viib selle läbi süsinikfiltri. Lahusti adsorbeeritakse aktiivsöega ja õhk puhastatakse.
2. Söefiltri regenereerimine ja lahusti hävitamine katalüütilises üksuses.
Kui süsi küllastub lahustiga, läheb masina protsessis olev õhuliikumine kinni, ja siis taastatakse kasutades kuuma gaasi katalüütilise oksüdatsiooni üksusest.Pideva töö ajal võtab adsorptsiooniprotsessi üle teine ​​aktiivsöe filter. Regenereerimise käigus kuumutab katalüütilise üksuse kuum gaas lahusti eraldamiseks sütt ja viib lahusti oksüdeerijasse. Kuna gaasivoolu suurus on väiksem kui protsessi õhk, muutub see väga kontsentreerituks, hävitades lahusti aurud ilma lisakütuse või energiata. See on väga oluline, et saavutada väike energiakulu.