Õhuniiskuse konditsioneerimiskamber - Elister

Õhuniiskuse konditsioneerimiskamber

Õhuniiskuse konditsioneerimiskabiinid pakuvad täpseid keskkonnakatsenõudeid, mida tänapäevane tööstus nõuab.

Küsi pakkumist

Niiskuse reguleerimise kapid toimivad muutuva niiskuse, temperatuuri niiskuse, keskkonna-, kliima- või kliimaseadmetena. Nende töökindlus, kasutusmugavus ja vastupidav konstruktsioon on viinud nende kasutamiseni kõikides suuremates tööstussektorites. Temperatuuri ja niiskuse testimine ning toote konditsioneerimine on teaduskeemiku, arendusinseneri ja kvaliteeditagamise juhi jaoks eluliselt tähtis, tagamaks, et toodet uuritakse, arendatakse ja toodetakse vastavalt standardile, mis tagab selle säilimise keskkonnas, milleks see on mõeldud.

Seadmed on loodud vastama värvi-, plast-, pakendi-, paberi-, papi-, elektroonika-, auto-, kosmosetööstus-, sõjaväe-, tekstiili- ja telekommunikatsioonitööstuse keskkonnakatsetuste nõuetele.

Standardfunktsioonid

Niiskuse konditsioneerimiskapid on juba standardvarustuses paljude funktsioonidega. Programmi juhtimise hõlbustamiseks on mikroprotsessori kontrolleril võimalik salvestada kuni seitse erinevat testimismeetodit. Muutuva kiirusega peristaltiline pump tarnib vooluhulgamõõturi kaudu deioniseeritud vett niisutussüsteemi. Kondensaatori korpus, õhukütteseade, jahutus- / konditsioneerimissüsteem ja niisutussüsteem on vabalt seisvad ja ventilaatori abil. Iga niiskuse reguleerimise kapp on varustatud NTC temperatuurianduriga ja sõltumatu mahtuvusliku RH-anduriga, millel on mikromembraanifilter. Õhu sissepritse konditsioneeritakse automaatselt sunnitud õhuringluse abil. Sõltumatu veereservuaari paagis on madala veetaseme hoiatamiseks helisignaal.

Disain

Masinad on puhta funktsionaalse disainiga, vähese hooldusega, kuid samas kvaliteetsed. Sisemahtu kasutatakse maksimaalselt ja sellel on ülemise laadimise juurdepääs. Niiskuse konditsioneerimiskapid on väga hästi isoleeritud, tagades kiire taastumisaja ja kiire konditsioneerimise. Aurugeneraator tagab otsese niisutamise.

OmadusVäärtus
Mudelivalik200, 450, 750, 1000, 2000 liitrit
Toide380 V / 50 Hz / 3 F