fbpx
E-tellimine

Seadmed

OptiStar 4.0 / Gema E-App

OptiStar 4.0 juhtpaneel pakub kasutajale jätkuvalt 3 eelseadistatud programmi siledate pindade, profiilsete toodete ja ülevärvimise jaoks, mis tugineb Gema kogemustele.

Suuremate kogemustega kasutajad saavad luua ja salvestada oma loodud programmid seadme mällu, et optimeerida süstemi kasutamist konkreetsete toodetega ja pulbritega.

OptiStar 4.0 tagab optimaalse püstolite kontrolli koos erakordsete pinnaviimistlustulemustega. Uue põlvkonna OptiStar juhtimispuldilt leiab juba tõendatud DVC- ja PCC-tehnoloogiaid ning lisaks valmisoleku uuele E-App rakendusele.

Uue E-App rakenduse abil saab olulisi seadistusi ja parameetreid igal jälgida ja muuta, kusjuures teie mobiilsideseadmes on alati saadaval oluline teave pinnaviimistluse kulude ja statistika kohta.

Selge

Kõik seaded on selgesti loetavad ja korrigeeritavad

Lihtne

Kasutada on lihtne ja ka algaja saab hakkama

Võimas

Kui tunned juba ennast kindlamalt, siis võimaldab rohkem seadistada

Sulle võib meeldida ka…

  • GEMA OptiFlex Pro® Q pulbervärvimise seade

    Liiguta pulbervärvimine uuele tasemele! “Power – Quality – Control” = võimas – kvaliteetne – kontrollitav  … need on terminid, millega kirjeldada ...

  • Gema OptiFlex Pro

    GEMA OptiFlex® Pro B pulbervärvimise seade

    Liiguta pulbervärvimine uuele tasemele! "Power - Quality - Control" = võimas - kvaliteetne - kontrollitav  ... need on terminid, millega ...

Küsi pakkumist tootele: OptiStar 4.0 / Gema E-App