Soolatesti kabiinid - Elister

Soolatesti kabiinid

Soolatesti kabiini on mõeldud nii komponentide kui ka kaetud testplaatide testimiseks kogu tööstuse spektris. Seadmed on töökindlad, neid on lihtne kasutada ja nende konstruktsioon on tugev.

Soolatesti kabiinid pakuvad täpseid keskkonnakatsetingimusi, mida tööstus täna nõuab. Tänu oma töökindlusele, kasutusmugavusele ja jõulisele ehitusele on soolapihustuskapid saavutanud ülemaailmse heakskiidu rakendustega kõigis suuremates sektorites alates autotööstusest kuni värvi-, pinna- ja pinnakattematerjalide, keemia-, elektroonika-, kosmosetööstus-, sõjaväe- ja avameresektorini. Soolatesti kabiine kasutatakse laialdaselt nii komponentide kui ka kaetud testplaatide testimiseks. Kujundus tagab, et need vastavad või ületavad kõigi peamiste riiklike, rahvusvaheliste ja ettevõtte standardite nõudeid.

Küsi pakkumist

Optimaalne opereerimine

Tõhusaks korrosioonikatsetuseks on vaja hoolikat juhtimist ja täielikku täpsust. Meie poolt pakkutavates soolapihustuskappides on need kriteeriumid tagatud paljude omadustega. Lihtne juurdepääs täiteks ja steriliseerimiseks takistab vetikate liigset kasvu. Sisseehitatud filtrisüsteemidega ja 114-liitrise mahutavusega mobiilne väline soolalahuse mahuti tagab kuni 14-päevase pideva töö, olenevalt mudeli suurusest. Integreeritud õhuregulaator ja manomeeter kontrollivad ja jälgivad soola rõhu täpseks jaotamiseks vajalikku õhurõhku, samal ajal kui voolumõõtur jälgib täpselt soolalahuse voolu. Prooviriiulid on standardvarustuses paneelide vastuvõtmiseks või proovide peatamiseks. Valikuliselt on saadaval madala taseme häiresüsteem.

Täpne kontroll

Soolapihustuskappides on integreeritud palju juhtimisfunktsioone. Temperatuuri juhtimine (vahemik ümbritsevast temperatuurist kuni 55 ° C, +/- 1 ° C, N.T.C. Sensor) toimub pehme puudutusega veekindla membraaniga klaviatuuri juhtpaneeli abil, kasutajasõbralike puutetundlike klahvistike abil, mis tagab täieliku digitaalse testkuva. Niiskust kontrollib automaatne isetäituv niisutaja torn suruõhu küllastumiseks ja kuumutamiseks digitaalse ekraaniga, mille temperatuur on seatud temperatuurile (vahemik ümbritsevast temperatuurist kuni 65˚C, +/- 1˚C). See torn sisaldab värvimata kütteseadet, ülekuumenemiskaitset ja õhuhajutajaid, et tekitada tornis õhumullid, mis tekitaks täielikult küllastunud ja kuumutatud õhu. Madala veetaseme kaitsega. Programmi juhtimise hõlbustamiseks on mikroprotsessori kontrolleril võimalik salvestada kuni seitse erinevat testprogrammi. Tsükli ja vasaktsükli loenduril on testimise lõpp. Soola pihustamise / kuivatamise tsüklit saab täielikult reguleerida vahemikus 0 kuni 9999 minutit. Pihustus- / kuiva- / õhupuhastustsüklite jaoks on kapid vahelduva testimisega. Integreeritud õhupuhasti eemaldab söövitava õhus leiduva soola enne proovi kontrollimist. Seda saab teha käsitsi või lisada programmi automaatselt töötamiseks.

OmadusVäärtus
Väline soolamahuti114 liitrit
Vahemik ümbritsevast temperatuuristkuni 55°C (± 1 ° C)
Tsükli pikkus0 – 9999 minutit
Saadaolevad versioonidtavapärased soolapihustuskapid, tsüklilised prohviskapid, CASS-kapid, kombineeritud soolapihusti / niiskuse kapid ja kombineeritud soolapihusti / prohioonniiskuse kapid