Tsüklilised korrosioonikatsekambrid - Elister

Tsüklilised korrosioonikatsekambrid

Tsüklilised korrosioonikatsekambrid on loodud täpse keskkonnakatsetingimuste tagamiseks, mida nõuab kaasaegne tööstus.

Küsi pakkumist

Tsüklilised korrosioonikatsekambrid (CCT) on loodud täpse keskkonnakatsetingimuste tagamiseks, mida nõuab kaasaegne tööstus. Nende töökindlus, kasutusmugavus ja vastupidav konstruktsioon on viinud selleni, et neid kasutatakse kogu maailmas kõigis suuremates sektorites alates autotööstusest kuni värvi-, plasti-, pakendamis-, elektroonika-, kosmose-, sõjaväe- ja avameresektoriteni välja.

Tugev ja usaldusväärne

Puhta ja funktsionaalse disainiga CCT kabiinid on valmistatud spetsiaalselt selle rakenduse jaoks valitud kvaliteetsetest materjalidest. Kogu seadme konstruktsioon on korrosioonikindel. Spetsiaalselt valmistatud klaas on tugevdatud polüester materjalist, millel on kõrge keemiline ja temperatuuritaluvus. Kappidel on  ergonoomiliselt kujundatud juhtpaneel. Sõltuvalt katsenõuetest on Apexi kaaned saadaval erinevates komposiitmaterjalides ja neid toetavad gaasvedrud.

Töörežiimid

CCT kapp pakub täielikku valikut keskkonnatestide tingimusi, sealhulgas:

  • Tavaline soolapihustus / soolaudu
  • Elamis- ja kaldtee funktsioonid
  • Kõrge õhuniiskus, 98% RH, püsival või tsüklilisel temperatuuril
  • Õhu puhastamise tsüklid
  • Õhu forseeritud kuivatamine
  • Kuiv kuumus – ümbritseva õhu temperatuurini 70 ° C
  • Ümbritsev temperatuur kuni 55 ° C +/- 1 ° C.

Oma kasutajasõbraliku programmiloogikakontrolleri abil saab valida ükskõik millise neist tingimustest või nende mis tahes kombinatsiooni, programmeerida suvalises järjestuses ja mis tahes etteantud aja jooksul. CCT-kappe saab kasutada ka ühe režiimina järgmiselt: tsükliline Prohesion®-kapp, CASS-kapp, tavaline soolapihusti / soolaudu kapp, õhuniiskusekapp.

Optimaalne töö

Tõhus korrosioonikatsetus nõuab kiiret üleminekut katserežiimide vahel minimaalse kõikumisega. CCT seadmetes tagavad need kriteeriumid paljud omadused, näiteks kuiv / niiske õhk ning kaitse ülekuumenemise ja vähese vee eest. Keerukas pihusti tagab soolapihusti ühtlase jaotuse ja täpsed kogumismäärad kogu kambris. Vetikate liigse kasvu vältimiseks on nende täitmine ja steriliseerimine hõlpsasti juurdepääsetav. CCT-kapid on varustatud digitaalse ekraaniga täielikult reguleeritava veetemperatuuri juhtimisega ja vajadusel on saadaval madala taseme häiresüsteem.

Täpne kontroll

Kambrid on loodud töö hõlbustamiseks. Kõikides seadmetes on mikroprotsessorikontroller, mis mahutab kuni 7 programmi piiramatu sündmusekirjega. Kiire programmivalik ja võimalus konkreetsete vajaduste rahuldamiseks uute programmide loomiseks annab operaatorile täieliku kontrolli. Programmi käitamistsükli loenduril on testimise lõpp. Tsüklite, sündmuste ja funktsioonide jälgimise võimaluse teeb terviklik juhtimis- ja kuvafunktsioonide pakett. Soolalahuse vooluhulga juhtimine on muutuva kiirusega, raskeveokite peristaltilise pumba ja voolumõõturi abil väga täpne. See tagab täpsed kogumismäärad ja välistab pihusti ummistuse.

OmadusVäärtus
Saadaolevad suurused100, 200, 450, 750, 1000, 2000 liitrit
Toride380 V / 50 Hz / 3 F