"Pulse Pro" vedelikuhaldus süsteemid - Elister

"Pulse Pro" vedelikuhaldus süsteemid

Vedelikuhaldus Pulse Pro lihtsustab seda, kuidas tulevikku suunatud autohooldus töökojad jälgivad ja haldavad hulgivedelikke reaalajas, lisades suurema läbipaistvuse ja vastutuse tootlikkuse ja kasumlikkuse suurendamiseks. GRACO on kavandanud ja arendanud oma süsteeme, et lahendada tänapäeva kõige pakilisemad vedelikuhalduse probleemid, millega seisavad silmitsi tehnikud ja järelevalvetöötajad sellistes tööstusharudes nagu autoteeninduse, autopargi ja veoautode töökojad, kaevandused ja tööstusettevõtted.

Miks pole Pulse Pro just “veel üks vedelikuhaldussüsteem”? Meie kaasaegsed vedelikuvarude juhtimisseadmed on ideaalsed lahendused õlide ja muude määrdeainete jälgimiseks mahutitest mõõdikute väljastamiseks. Ainult kahe põhikomponendi – “Pulse Hub” (juhtmevaba tarkvara) ja “Pulse dispensemeter” – installimisel saate iga vedeliku väljastusest saada enneolematu kontrolli, ülevaate ja analüüsi.

Komponendid – alustage väikese suurusega ja vastavalt oma vajadustele

Ehkki meie Pulse Pro vedelikuhalduslahendusel on kaks põhikomponenti – Pulse Hub (juhtmevaba tarkvara) ja Pulse doseerimõõtur, sisaldab süsteem ka rohkem funktsioonikomponente, mis käsitlevad erinevaid töökoja vajadusi ja suurendavad üldist tõhusust. Süsteemi lisakomponentide hulka kuuluvad pumba õhukontroll (PAC) ja paagi taseme monitor (TLM), mobiilikäru, kaugjuhtimispult ja palju muud! DMS-i integreerimine – impulss on programmeeritud andmete jagamiseks populaarse ettevõtte ressursiplaneerijaga (ERP) ja edasimüügi andmehaldussüsteemidega nagu R&R jne..

Seotud tooted

Graco Pulse™ Hub keskus koos tarkavaraga

Ehkki meie Pulse Pro vedelikuhalduslahendusel on kaks põhikomponenti – Pulse Hub (juhtmevaba tarkvara) ja Pulse doseerimõõtur, sisaldab süsteem ka rohkem funktsioonikomponente, mis käsitlevad erinevaid töökoja vajadusi ja suurendavad üldist tõhusust. Süsteemi lisakomponentide hulka kuuluvad pumba õhukontroll (PAC) ja paagi taseme monitor (TLM), mobiilikäru, kaugjuhtimispult ja palju muud!!

Vaata toodet

Pulse™ leviala laiendaja

Laiendage oma Pulse ™ vedelikuhaldusvõrku laiendajate abil juhtmevabalt. Pikendused võimaldavad suurematel töökodadel lisada süsteemi rohkem seadmeid, lisahooneid ja tagada paremat võrguühendust.

Vaata toodet

Pulse™ pumpade õhktoite kontrollklapp

Need usaldusväärsed seadmed takistavad loata juurdepääsu vedelike varudele ning seiskavad pumpade töö, kui tuvastatakse pumpade töö ilma vedelikuvoota.

Vaata toodet

Pulse™ seeria õlipüstolid

Pulse ™ vedelikuhaldussüsteemile mõeldud õli väljastusmõõturid on vastupidavad ja hõlpsasti kasutatavad. Kõik vajalik info nagu töökäsud on teie käeulatuses. Sisestage PIN-kood või tuvastage ennast kiibi abil.

Vaata toodet

Pulse™ vedeliku taseme monitorid

Vedeliku taseme monitorid mõõdavad täpselt vedeliku taset teie suurimates mahutites. Jälgige vedeliku taset kogu päeva vältel. Madala või kõrge taseme hoiatusi on võimalik saada e-postiga mitmele saajale – näiteks töökoja juhatajale kui ka õlitarnijale, et tagada süsteemi automaatne tarne.

Vaata toodet