Tööstuslik ventilatsioon - Elister

Tööstuslik ventilatsioon

Pakume oma klientidele moodul tüüpi ventilatsiooniseadmeid erinevate otstarvete jaoks – olgu siis tootmishoone õhuvahetuse parandamiseks, kuivatusahju energia kinni püüdmine või siis värviruumide õhuvahetus.

Suudame pakkuda seadmeid õhuvahetusega 2000–100 000 m3/h. Seadmed on tsingitud metallist või roostevabast plekist paksusega 0,8 mm isoleerituna 50kg/m3. Paneelide paksus 50 mm.

Seadmed on võimalik komplekteerida vastavalt nõudmistele:

  • Standard moodulseadmed
  • Niisked tingimused
  • ATEX tingimused
  • Seadmed paigalduseks välitingimustesse
  • Hügieenilistesse tingimustesse

Komponendid

Lisaks komplektsetele ventilatsiooniseadmetele, on meie kaudu võimalik hankida täiendavalt süsteemi komponente nagu ventilaatorid, vesi kalorifeerid, klapiajamid, torustiku osad jms. Loomulikult on meie valikus olemas ka ventilatsioonifiltrid.

Seotud valdkonnad

Tööstuslikud õhujahutid

Tööstuslikud õhujahutid

MET MANN tööstuslikud kliimaseadmed kasutavad edukalt jahutuse lihtsat tehnoloogiat. See tehnoloogia seisneb vee aurustamises, mis toimub teatava õhukoguse juhtimisel läbi veega niisutatud paneelide. See põhjustab õhutemperatuuri langust ja õhuniiskuse tõusu.

Vaata rohkem
Filtrid lenduvate orgaaniliste ühendite kontrollimiseks

Filtrid lenduvate orgaaniliste ühendite kontrollimiseks

Gaaskatalüüt-aktiivsöe filtreid tööstustele, et leida lahendus lenduvate orgaaniliste ühendite kinnipüüdmiseks ning keskkonna kaitsmiseks

Vaata rohkem
Ventilatsioonifiltrid

Ventilatsioonifiltrid

Raamfiltrid, kottfiltrid, filtermatid, jne – kõik tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud filtrid saadaval

Vaata rohkem
Tööstuslikud ventilaatorid

Tööstuslikud ventilaatorid

Tööstuslikud ventilaatorid on hädavajalikud seadmed, millel on oluline roll paljudes tootmis- ja töötlemisprotsessides, pakkudes efektiivset õhuliikumist ja ventilatsiooni.

 

Vaata rohkem
Ventilatsiooni agregaadid

Ventilatsiooni agregaadid

Erinevad ventilatsiooniagregaadid tööstustele, värvikambritele, niisketesse piirkondadesse vesiküttel, gaasiküttel, õliküttel jne

Vaata rohkem