Birger tootmist niisutab UNIFOG niisutussüsteem - Elister

Birger tootmist niisutab UNIFOG niisutussüsteem

Klient

Birger OÜ

Teostus

2024

Asukoht

Maetsma

Birger OÜ on spetsialiseerunud HL-tüüpi konteinerite projekteerimisele ja tootmisele. EESTIS Avinurmes asuvas ettevõttes on 12 500 ruutmeetrit moodsaid tootmisruume ja 10 000 ruutmeetrit laopinda. Nende tootevalikusse kuuluvad eri tüüpi konteinerid, mis vastavad iga kliendi vajadustele.

Eesmärk

Klient pöördus meie poole väljendades muret oma tootmisprotsessi üle, kus täheldati ebapiisavat õhuniiskust. Nimelt langes õhuniiskus tootmisruumides alla 20%, mis mõjutas oluliselt värvi kuivamise kiirust ja seeläbi kogu tootmise efektiivsust.

Kliendil oli soov saada võimalikult lihtne, soodne kuid samas töökindel süsteem. Sellise probleemi lahendamine nõuab täpset ja kaalutletud lähenemist. Meie meeskond viis läbi põhjalikud kalkulatsioonid, et leida parim võimalik lahendus. 

 

Meie eesmärk on alati tagada, et meie kliendid saaksid oma tootmisprotsessides parimaid tulemusi. Olles pühendunud kvaliteetsele teenindusele ja tõhusatele lahendustele, oleme uhked, et suutsime seda probleemi käsitleda ning aidata kliendil saavutada soovitud tulemus.

Lahendus

Eesmärgi saavutamiseks paigaldasime kliendi tootmisruumidesse UNIFOG niisutussüsteemi. Võttes arvesse õhuliikumist ning õhukoguseid, töötasime välja efektiivse lahenduse ühe tsooniga. See süsteem on loodud spetsiaalselt tööstuslike tingimuste jaoks, pakkudes paindlikkust ja tõhusust. 
Süsteemi täiendasime kaugjuhtimisvõimalusega, võimaldades kliendil jälgida reaalset olukorda tootmises ja vajadusel muudatusi läbi viia. 

Lisaks niisutussüsteemile paigaldasime ka veepehmendussüsteemi, et tagada kvaliteetne vesi niisutusseadmetele. See tagab süsteemi tõrgeteta töö ja aitab hoida hoolduskulud madalad. 

Pildigalerii

Vaata lisaks

Võta ühendust

Tekkisid ideed, mida võiks koos üle vaadata? Võta meiega ühendust

Või tule meile külla

Tule külla meie Jüri kontorisse aadressil Kesk tee 10, Jüri, Rae vald

Kliendid räägivad