Tolmufiltrid - Elister

Tolmufiltrid

Energiasäästlikud suruõhupuhastusel töötavad padrun tüüpi tolmufiltrid on mõeldud ka kõige raskema ülesande täitmiseks. Olgu selleks siis pahtlitolmu, haavlitolmu või muu analgoose tolmu kokku kogumine ja õhu filtreerimine. Reeglina suunatakse puhastatud õhk tagasi tootmisesse, võimaldades sellega oluliselt küttekuludelt kokku hoida.

Peamised kasutuskohad

  • keevitussuitsu filtreerimine
  • pulbervärvi kabiinid
  • värvi- ja pahtliliinide juures tolmujääkide kogumine
  • haaveldusruumide õhu filtreerimine
  • jpt kohad

Seotud tooted

FL tüüpi filtrid

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes. Sobib ideaalselt keevitamise, lõikamise, lihvimise jms õhu filtreerimiseks. Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks. Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks. Seade võib töötada ka välise sagedusmuunduriga olles […]

Vaata toodet

Tsüklonfilter ACF

Optimeeritud võimsusega filter erinevateks suuremateks filtreerimistöödeks. Filtrit kasutatakse keevitus- lõikamissuitsu, lihvimistolmu ning erinevate äratõmbe õhkude, mis sisaldab metalli, kivi, plasti vms tolmu või erinevate pulbrite segu, filtreerimiseks. Tarnimise hetkel on filter komplekteeritud ning peale torustiku ja toiteallikate ühendamist koheselt töövalmis. ACF ja ACF-T mudelid on loodud vaakumile kuni 5000 Pa ning ACF-V seeria filtrid on […]

Vaata toodet

QFG tüüpi filtrid

Energia optimeeritud filter erinevateks suuremateks filtreerimistöödeks. Filtrit kasutatakse keevitus- lõikamissuitsu, lihvimistolmu ning erinevate äratõmbe õhkude, mis sisaldab metalli, kivi, plasti vms tolmu või erinevate pulbrite segude filtreerimiseks. Tarnimise hetkel on filter komplekteeritud ning peale torustiku ja toiteallikate ühendamist koheselt töövalmis.

Vaata toodet

PFL tüüpi filtertornid “Airtower”

Ruumisäästev “Plug & Play” filtreerimisseade koos integreeritud ventilaatoriga kasutamiseks õhu filtreerimisel tolmustes oludes. Sobib ideaalselt keevitushalli õhu filtreerimiseks. Seade tarnitakse kasutusvalmina, olles varustatud kahveltõstuki aasade ja kraana tõstepunktidega hõlpsaks transportimiseks ja paigaldamiseks. Integreeritud mootori starter ja ees paiknev CEE pistik muudavad filtri ühendamise kiireks ja mugavaks. Filterline on varustatud W3 sertifikaadiga.

Vaata toodet