Abrasiivid - Elister

Abrasiivid

Täiuslik sortiment abrasiive erinevateks puhastustöödeks ning erinevate materjalidega.

Seotud tooted

Tsirkooniumoksiidterad

Tsirkooniumoksiidterade on lisaks oma ümaruse ja keraamilisusele uskumatult kaua püsivad. Abrasiivi kasutusiga võib kesta kuni 12 korda kauem, kui klaaskuulidel.  Eeliseks on tolmu puudumine ja töödeldava osa vähim kulumine.

Vaata toodet

Klaaskuulid

Klaaskuulid on ideaalse ümmarguse kuju ja kõvadusega, mille pärast ei kahjusta ega kuluta kuulid antud alusmaterjali. Need eemaldavad mustuse, rooste, katlakivi jms, kindlustades imekena pinna. Klaaskuulide ja puhastavate materjalide vahel ei teki keemilist reaktsiooni kuna kuulid ise on neutraalsed, need sobivad peaaegu kõiksuguseks kasutuseks.

Vaata toodet

Alumiiniumoksiid ja ränikarbiit

Almuniiniumoksiid ja ränikarbiid on enda suure kõvaduse ja nurgelisuse tõttu kõige efektiivsemad üldkasutuseks sobivad abrasiivid. Keemiliselt neutraalne, teisi metalle sisaldav abrasiiv on ideaalne kõikide materjalide pinnatöötluseks. Suur eraldamisvõime juba kerge surve korral tähendab järelikult töötluse kiiruse, aja, vaeva ja suruõhu kokkuhoidu.

Vaata toodet

Roostevaba ümarateraseline abrasiiv

Roostevaba abrasiiviga saab briljantselt puhta pinna, kuhu ei jää tumenenud kohti või raujääke. Kuna abrasiivil on kõva erikaal  võimaldab see suurt puhastusefektiivsust ja ja löögijõudu.

Vaata toodet

Terasabrasiiv

Terasabrasiivi kasutatakse haaveldusmasinas või surve toimel töötavas jugapuhastusseadmes. Haaveldusmasinas kasutatakse üldiselt ümarateralist, jugapuhastusseadmes aga nurgeliste teradega abrasiivi. Terasabrasiiv sobib suurepäraselt suurte kui väikeste raud- ja teraspindade töötluseks.

Vaata toodet