Keskkonna mõõteseadmed - Elister

Keskkonna mõõteseadmed

Kliimaparameetrite nagu suhtelise õhuniiskuse, õhutemperatuuri, kastepunkti mõõtmine ja kontroll on ülitähtis tegur, mõjutades otseselt kvaliteedi saavutamist erinevatel protseduuridel.

Seotud tooted

Magneetiline temperatuuri- ja niiskusmõõtja

Magneetiline temperatuuri- ja niiskusmõõtja on kasutamiseks kaitsekatete pealekandmisel. See sisaldab täpset hügromeetrit ja bimetall-termomeetrit. Sellel on paigutatud suhtelise niiskuse ja temperatuuri skaalad. Integreeritud bimetalli-termomeeter näitab pinna temperatuuri.

Vaata toodet

PosiTector SmartLink

PosiTector® SmartLink ühendab juhtmevabalt PosiTectori sondid Apple iOS või Android nutiseadmetega. PosiTector SmartLink ja tasuta mobiilirakendus muudavad teie mobiiltelefoni või tahvelarvuti KOHESELT kasutusvalmis virtuaalseks PosiTectori mõõtudeks. Kasutage oma nutiseadme, sealhulgas puutetundliku ekraani, klaviatuuri, mikrofoni, kaamera, e-posti, WiFi, Bluetoothi ja muid lihtsuse võimalusi.  Intuitiivne hõlpsasti kasutatav puutetundlik ekraan Iga lugemine edastatakse kohe teie nutiseadmesse Kerge ja […]

Vaata toodet

PosiTector DPM sond

PosiTector 6000 mõõteseadmele sobiv keskkonna mõõtesond, millega saab mõõta ja ka salvestada: relatiivset niiskust pinnatemperatuuri õhu temperatuuri kastepunkti tuule kiirust pinnatemperatuuri ja kastepunkti erinevust

Vaata toodet

DPM-L sond/loger

Kastepunkti arvesti logija. Kliimatingimuste jälgimiseks kinnitatakse magnetiline sond teraskonstruktsioonide külge. Mõõdab ja registreerib kliimatingimusi, sealhulgas: suhteline õhuniiskus, õhutemperatuur, pinnatemperatuur, kastepunkti temperatuur, pinna- ja kastepunkti temperatuuride erinevus ning märja pirni temperatuur. Kiire reageerimine, täpsusandurid tagavad täpsed, korratavad näidud Keskkonnasõbralik – ilmastikukindel, tolmukindel ja põrutuskindel – vastab või ületab IP65 10 000 andmekogu sisemälu (60 000 lugemist)

Vaata toodet